مزیت های یک نرم افزار آموزشگاه ایده آل

نرم افزار آموزشگاه عبارت است از یک نرم افزار کامل و جامع که برای مدیریت و اداره تمام امور یک آموزشگاه طراحی شده است. استفاده از نرم افزار آموزشگاه برای تمام واحدهای آموزشی امکان پذیر است. اگر بخواهیم به طور کامل و جامع استفاده از نرم افزار آموزشگاه را تحت عنوان اصلی معرفی کنیم می توان به کاربردهای این نرم افزار در آموزشگاه های علمی، آموزشگاه های زبان، آموزشگاه های برگزار کننده دوره های تحصیلات تکمیلی، آموزشگاه های هنری، آموزشگاه های فنی و حرفه ای و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود.

نرم افزار آموزشگاه به عنوان یکی از اساسی ترین زیر ساخت نرم افزاری نقش بسزایی در مدیریت امور داخلی آموزشگاه ها ایفا می نماید. از این رو وجود یک نرم افزار آموزشگاه برای مدیریت با کیفیت که امکان نظارت و کنترل تمامی امور آموزشگاه را فراهم نماید از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

استفاده از بسته نرم افزار آموزشگاه برای مدیریت مدرسه نیز توصیه می شود. امکانات و قابلیت هایی که در این نرم افزار تهیه و تدارک دیده شده است بهترین زیرساخت‌ها را برای مدیران محترم فراهم می آورد. به این ترتیب می توانند هم فعالیت های آموزشی را مدیریت کرده و هم به صورت آنلاین، دسترسی کاربران خود را به تمام خدمات، امکان پذیر سازند.

بخش دیگری که در نرم ‌افزار آموزشگاه طراحی شده است امکان مدیریت مالی امور مالی آموزشگاه است. قطعاً برای مدیران، امری وقت گیر و زمان‌بر خواهد بود که خود به تنهایی بتوانند تمام امور مالی و هزینه ها را به دقت بررسی و دسته بندی کنند.

با استفاده از زیرساختهای مالی در نرم افزار آموزشگاه، حسابداران در واحدهای آموزشی به راحتی می توان یک سیستم کامل و آماده را برای ورود اطلاعات مالی در اختیار داشته باشند. زیرساخت مالی در نرم افزار آموزشگاه دارای بخش های مختلف نظیر پرداخت شهریه ها، ارائه گزارش های مالی، صورت حساب و گردش مالی به صورت دوره ای، صدور اطلاعات چک، اقساط و غیره برای واحد آموزشگاهی می باشد.

نرم افزار آموزشگاه دمان

قابلیت های نرم افزار آموزشگاه برای دانش آموزان چیست؟

بسته به اینکه نرم افزار آموزشگاه در چه واحد آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد، فراگیران، دانش آموزان و کاربران قادر هستند از امکانات زیرساخت های آموزشی نرم افزار استفاده کنند. یکی از پرکاربردترین قسمت های این نرم افزار، سیستم برگزاری آزمون به صورت آنلاین است. برگزاری آزمون آنلاین در نرم افزار آموزشگاه به ویژه برای آموزشگاه های کنکور، آموزشگاه های تحصیلات تکمیلی و مدارس، کاربرد بیشتری دارد. از این طریق دانش آموزان در ساعت و زمان مشخص به سوالات مطرح شده پاسخ می‌دهند و در انتهای زمان برگزاری آزمون، نتایج خود را به صورت یک کارنامه مشاهده می کنند.

از ویژگی هایی که نرم افزار آموزشگاه برای دانش آموزان فراهم می کند، سیستم حضور و غیاب آنها است. این سیستم با زیرساخت های پیامکی و پنل های هوشمند، هماهنگ می شود. از این طریق، امکان مدیریت یک واحد آموزشگاهی برای مدیران مجموعه بسیار ساده تر خواهد بود.

در حال حاضر نرم افزار آموزشگاه را می توانید از وب سایت همکلاسی به صورت کامل دریافت کنید. این وبسایت همچنین خدمات مشاوره هر یک از بسته های نرم افزاری را برای کاربران عزیز ارائه داده است. اگر مدیریت یک واحد آموزشگاهی را بر عهده دارید پیشنهاد می کنیم به خرید نرم افزار آموزشگاه و نصب آن در سیستم‌های خود بیاندیشید.

قابلیت های نرم افزار آموزشگاه

مهمترین ویژگی های یک نرم افزار آموزشگاه

اولین ویژگی مهم یک سیستم نرم افزاری آموزشگاهی، وجود یکپارچگی در تمامی زیر سیستم های آن می باشد که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.
قابلیت کاربری تحت وب، انطباق با نیاز های آموزشگاه ، سرعت نرم افزار و همچنین داشتن گرافیک و کاربر پسند بودن از دیگر مزیت های یک سیستم نرم افزاری ایده آل به حساب می آید.
از مهم ترین امکانات یک نرم افزار آموزشگاه ایده آل می توان به سیستم های مدیریت آموزش، مدیریت فراگیران، مدیریت آزمون و امتحانات، مدیریت منابع انسانی، مدیریت و صدور کارنامه، مدیریت گزارش ها و نمودارهای آماری و سیستم امور مالی و شهریه اشاره نمود.
داشتن امکانات جانبی آزمون آنلاین، ارزشیابی اساتید، اپلیکیشن موبایل، دفتر کلاسی الکترونیک، پورتال آموزشگاه، پنل پیام کوتاه، تکلیف الکترونیکی، حضور و غیاب، فروشگاه آنلاین، سیستم حقوق و دستمزد،نرم افزار حسابداری آموزشگاه و مدیریت پیام ها مزیت رقابتی بسیار خوبی برای هر آموزشگاهی به حساب آید.
در واقع می توان گفت نرم افزار آموزشگاه یک راهکار ویژه جهت نظارت و مدیریت بر تمام امور آموزشی ، داخلی و اطلاع رسانی آموزشگاه و موسسات است که امکانات بسیار جامعی را در قالب یک سامانه نرم افزاری یکپارچه در اختیار مدیران و موسسین قرار می دهد.

ساده و بهینه سازی تمام وظایف در نرم افزار مدیریت آموزشگاه به راحتی امکان پذیر است. یکی از رسالت های نرم افزار آموزشگاه همین نکته است. تصور کنید که شما تمامی اطلاعاتی که لازم دارید با چند کلیک در یک صفحه در اختیارتان قرار بگیرد. اینگونه نرم افزارهای مدیریتی به شما در انجام هر چه سریع تر و دقیق تر کارها کمک می کند.

تغییراتی که بر اساس هدفمند سازی و شخصی سازی بر روی نرم افزارهای آموزشگاه ها صورت می گیرد به طور چشم گیری برای دانش آموزان کارآمد بوده است. امکان گزارش گیری و گزارش دادن درباره اوضاع نمرات و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان از طریق نرم افزار آموزشگاه به معلمین و اولیا کمک میکند تا پیشرفت دانش آموزان را پیگیری کنند. گزارشات متنوعی میتواند ارائه شود مانند گزارش پیشرفت تحصیلی ، گزارش سالانه عملکرد آموزشگاه و … که می تواند به آموزشگاه این اطمینان را بدهد که در مسیر درستی حرکت میکند.

قابل ذکر است که شرکت نرم افزاری راهبرد رایانه رستاک علاوه بر نرم افزار مدیریت آموزشگاه دمان ، نرم افزار مدیریت یکپارچه مدرسه هوشمند همکلاسی را نیز برای خدمت رسانی به مدارس هوشمند ارائه کرده است. برای اطلاات بیشتر می توانید به وب سایت www.hamkelasi.co مراجعه نمایید.

 

نرم افزار آموزشگاه دمان

www.demansoftware.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *