مزیت های یک نرم افزار آموزشگاه ایده آل

نرم افزار آموزشگاه به عنوان یکی از اساسی ترین زیر ساخت نرم افزاری نقش بسزایی در مدیریت امور داخلی آموزشگاه ها ایفا می نماید. از این رو وجود یک نرم افزار آموزشگاه برای مدیریت با کیفیت که امکان نظارت و کنترل تمامی امور آموزشگاه را فراهم نماید از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

نرم افزار آموزشگاه دمان

مهمترین ویژگی های یک نرم افزار آموزشگاه

اولین ویژگی مهم یک سیستم نرم افزاری آموزشگاهی، وجود یکپارچگی در تمامی زیر سیستم های آن می باشد که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.
قابلیت کاربری تحت وب، انطباق با نیاز های آموزشگاه ، سرعت نرم افزار و همچنین داشتن گرافیک و کاربر پسند بودن از دیگر مزیت های یک سیستم نرم افزاری ایده آل به حساب می آید.
از مهم ترین امکانات یک نرم افزار آموزشگاه ایده آل می توان به سیستم های مدیریت آموزش، مدیریت فراگیران، مدیریت آزمون و امتحانات، مدیریت منابع انسانی، مدیریت و صدور کارنامه، مدیریت گزارش ها و نمودارهای آماری و سیستم امور مالی و شهریه اشاره نمود.
داشتن امکانات جانبی آزمون آنلاین، ارزشیابی اساتید، اپلیکیشن موبایل، دفتر کلاسی الکترونیک، پورتال آموزشگاه، پنل پیام کوتاه، تکلیف الکترونیکی، حضور و غیاب، فروشگاه آنلاین، سیستم حقوق و دستمزد،نرم افزار حسابداری آموزشگاه و مدیریت پیام ها مزیت رقابتی بسیار خوبی برای هر آموزشگاهی به حساب آید.
در واقع می توان گفت نرم افزار آموزشگاه یک راهکار ویژه جهت نظارت و مدیریت بر تمام امور آموزشی ، داخلی و اطلاع رسانی آموزشگاه و موسسات است که امکانات بسیار جامعی را در قالب یک سامانه نرم افزاری یکپارچه در اختیار مدیران و موسسین قرار می دهد.

ساده و بهینه سازی تمام وظایف در نرم افزار مدیریت آموزشگاه به راحتی امکان پذیر است. یکی از رسالت های نرم افزار آموزشگاه همین نکته است. تصور کنید که شما تمامی اطلاعاتی که لازم دارید با چند کلیک در یک صفحه در اختیارتان قرار بگیرد. اینگونه نرم افزارهای مدیریتی به شما در انجام هر چه سریع تر و دقیق تر کارها کمک می کند.

تغییراتی که بر اساس هدفمند سازی و شخصی سازی بر روی نرم افزارهای آموزشگاه ها صورت می گیرد به طور چشم گیری برای دانش آموزان کارآمد بوده است. امکان گزارش گیری و گزارش دادن درباره اوضاع نمرات و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان از طریق نرم افزار آموزشگاه به معلمین و اولیا کمک میکند تا پیشرفت دانش آموزان را پیگیری کنند. گزارشات متنوعی میتواند ارائه شود مانند گزارش پیشرفت تحصیلی ، گزارش سالانه عملکرد آموزشگاه و … که می تواند به آموزشگاه این اطمینان را بدهد که در مسیر درستی حرکت میکند.

قابل ذکر است که شرکت نرم افزاری راهبرد رایانه رستاک علاوه بر نرم افزار مدیریت آموزشگاه دمان ، نرم افزار مدیریت یکپارچه مدرسه هوشمند همکلاسی را نیز برای خدمت رسانی به مدارس هوشمند ارائه کرده است. برای اطلاات بیشتر می توانید به وب سایت www.hamkelasi.co مراجعه نمایید.

 

نرم افزار آموزشگاه دمان

www.demansoftware.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *