معرفی نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان دمان

نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان دِمان به عنوان جدیدترین سامانه نرم افزاری مدیریت آموزشگاه ها به دلیل ساختار اصولی نرم افزار، یکپارچگی زیرسیستم ها و همچنین امکانات جامع آن ، در مدت زمان کوتاهی که به آموزشگاه ها معرفی شده است از استقبال بسیار خوبی برخوردار بوده است.
تجربه شرکت رستاک در طراحی سامانه مدیریتی و اطلاع رسانی در سالیان گذشته کمک بسزایی به موفقیت این پروژه نموده است که بدون تردید در آینده ای نزدیک، سامانه جامع مدیریتی آموزشگاه زبان دمان به عنوان قدرتمندترین و جامع ترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه های زبان به جامعه آموزشگاهی کشور معرفی خواهد شد.

از امکانات منحصر به فرد نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان دمان می توان به

  • طراحی شده بر اساس نیاز واقعی آموزشگاه های زبان
  • یکپارچگی در تمام زیر سیستم ها
  • طراحی قدرتمند و راحت
  • کاربری تحت وب
  • گزارشگیری های جامع

و استفاده از جدیدترین فناوری نرم افزاری اشاره نمود.
از دیگر امکانات نرم افرار مدیریت آموزشگاهی می توان به مدیریت ثبت نام زبان آموزان، مدیریت امور آموزشی و برنامه ریزی ترم های اموزشی، مدیریت منابع انسانی ( کادر آموزشی ، کادر اداری)، مدیریت امور انضباطی، مدیریت امور مالی، حسابداری، شهریه و حقوق و دستمزد، پورتال جامع آموزشی و وب سایت، پنل های پیام کوتاه، اپلیکیشین موبایل و اتوماسیون داخلی اشاره نمود.
در واقع می توان گفت نرم افزار آموزشگاه های زبان های خارجی دمان یک راهکار ویژه جهت نظارتی و مدیریتی بر تمام امور آموزشی، داخلی و اطلاع رسانی آموزشگاه و موسسات زبان است که امکانات بسیار جامعی را در قالب یک سامانه نرم افزاری یکپارچه در اختیار مدیران و موسسین قرار می دهد.
این سیستم نرم افزاری ماحصل تجربه چندین سال فعالیت مستمر در حوزه طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری آموزشی و همچنین چندین ماه بررسی دقیق تمامی فرایندهای ده ها آموزشگاه تخصصی زبان های خارجی بوده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط خرید، طرح های تخفیفی، مشاهده دمو و ثبت درخواست سفارش سامانه جامع مدیریت آموزشگاه دمان ، در ساعات اداری با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *