نرم افزار آموزشگاه زبان های خارجی دمان یک راهکار ویژه جهت نظارت و مدیریت بر تمام امور آموزشی، داخلی و اطلاع رسانی آموزشگاه ها است که امکانات بسیار کاملی را در قالب یک سامانه نرم افزاری یکپارچه در اختیار مدیران قرار می دهد. این سامانه نرم افزاری باعث افزایش قدرت شما در مدیریت و نظارت و موجب رضایت فراگیران و همچنین افزایش آنان می شود.

این سیستم نرم افزاری ماحصل تجربه چندین سال فعالیت مستمر در حوزه طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری آموزشی و همچنین چندین ماه بررسی دقیق تمامی فرایندهای ده ها آموزشگاه تخصصی زبان های خارجی بوده است. تیم فنی طراح نرم افزار آموزشگاه زبان های خارجی دمان ، سامانه یکپارچه اتوماسیون آموزشگاه ها ، به طور متوالی در حال به روز رسانی خدمات نرم افزاری مربوطه و برآورده کردن نیازهای جدید موسسات می باشند. از دیگر ویژگی های بارز نرم افزار آموزشگاه زبان های خارجی دمان ، شامل زیرسیستم های ارتباطی از قبیل اپلیکیشن موبایل موسسه می باشد. این یک نمونه مشهود برای اثبات یکپارچگی نرم افزار با هر سامانه دیگر است.

نرم افزار آموزشگاه زبان خارجی دمان ، قابلیت استفاده در دیگر موسسات علمی و آموزشی که در حوزه های مختلف از قبیل موضوعات فنی ، قرآنی ، علمی و کنکور ، موسیقی و هنر فعالیت می کنند ، را دارا می باشد.
نرم افزار آموزشگاه زبان خارجی دمان

 امکانات نرم افزار آموزشگاه زبان های خارجی :

[table id=2 /]

  • و امکانات بسیاری که این نرم افزار در اختیار قرار می دهد…

بسته پیشنهادی ویژه مدیریت آموزشگاه های زبان خارجی

نرم افزار آموزشگاه زبان های خارجی

[table id=1 /]

 

سایر بسته های پیشنهادی

بسته پیشنهادی ویژه آموزشگاه های فنی و حرفه ای

بسته پیشنهادی ویژه آموزشگاه های موسیقی

بسته پیشنهادی ویژه آموزشگاه های علمی و کنکور

جهت مشاهده دمو پنل مدیریت نرم افزار آموزشگاه زبان های خارجی دمان اینجا را کلیک کنید