اتوماسیون آموزشگاه، جادوی تکنولوژی

اتوماسیون آموزشگاه، جادوی تکنولوژی

اتوماسیون آموزشگاه، راه میانبر برای رسیدن به هدف

اتوماسیون چیست؟ اتوماسیون (Automation) در کلمه به معنای خود فرمان است. و در اصطلاح سیستمی است که به طور معمول برای ذخیره اطلاعات و داده ها، تبادل داده ها و مدیریت آنها استفاده می‌شود. با یک مثال ساده اگر بخواهیم اتوماسیون را تشریح کنیم. اتوماسیون آموزشگاه، سیستمی است که مدیریت یک مجموعه برای اداره امور از آن استفاده می‌کند. شاید بارها برای شما پیش آمده است باشد که نیازمند ارسال نامه از یک واحد به یک واحد دیگر باشید و زمان زیادی را صرف آن کرده باشد. اتوماسیون این کار را به صورت خودکار برای شما انجام می‌دهد و در کنار صرفه جویی در وقت، هزینه و نیروی انسانی، مزایایی مثل ثبت و ذخیره و پشتیبانی را در اختیار شما قرار می‌دهد. تیم فنی و برنامه نویسی دمان با بهره گیری از تجربه، علم و دانش، خلاقیت و نوآوری خود، ارائه دهنده یکی از قوی ترین سیستم های اتوماسیون آموزشگاه در ایران است.

اتوماسیون آموزشگاه

با اتوماسیون آموزشگاه جلوتر از دیگران حرکت کنید

سرعت در پیشرفت با اتوماسیون آموزشگاه

اتوماسیون آموزشگاه امکاناتی را در اختیار شما قرار می‌دهد که بسیاری از امور اضافی و هزینه بردار را حذف خواهید کرد. با استفاده از سیستم نامه نگاری اتوماسیون، حتی دیگر به مکانی برای نگهداری نامه های خود نیاز ندارید. دنیای مجازی یک دنیای کم هزینه و بدون ترافیک فیزیکی است که می‌تواند قوی ترین بستر برای پیشرفت یک آموزشگاه و مدیریت آن باشد. آیا تا به حال به فکر ثبت نام آنلاین دانش آموزان و اساتید خود افتاده اید؟ ثبت اطلاعات بدون کمترین هزینه ای و دسته بندی آنها برای شما مانند لقمه ی آماده ای است که شما فقط کافی است آن را قورت بدهید. هوشمندی این نرم افزار تمام کارها را برای شما ساده می‌کند.

با استفاده از این سیستم، تقویم آموزشگاهی درست کنید، رویداد ها را ثبت کنید و آنها را یادآوری کنید، آنلاین ثبت نام و پذیرش کنید و مدارک را به صورت آنلاین دریافت و ذخیره کنید، بر روی محتوای آموزشی کلاس ها نظارت کنید، نامه ها را به صورت سیستمی دریافت و ارسال کنید، نمرات و ارزیابی ها را به صورت خودکار ثبت کنید. و از امکانات جذاب و کاربردی دیگری که این سیستم در اختیار شما قرار می‌دهد استفاده کنید و تحول را در سیستم آموزشگاه خود مشاهده کنید. اتوماسیون آموزشگاه معجزه ای است که تکنولوژی برای مکان های آموزشی به ارمغان آورده است. لازم ب ذکر است این نرم افزار که از طریق سایت دمان قابل تهیه است، دارای یکپارچه سازی سیستمی است و قابلیت تحت وب دارد، که ساده ترین امکان اتصال را برای شما فراهم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *