ثبت نام آنلاین آموزشگاه گامی به سوی آموزشگاه الکترونیک

اکثر آموزشگاه ها برای ثبت نام فراگیران در دوره های آموزشی از شیوه های کاغذی و دستی استفاده می کنند بسیار شیوه ی زمانبر و پرخطایی می باشد. یکی از راهکارهای نوین برای الکترونیکی کردن این فرایندها، استفاده از سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه می باشد که امکانات بسیار مناسبی را در اختیار مدیران آموزشگاه و موسسات علمی، آموزشی و هنری قرار می دهد.
پیش ثبت نام آنلاین آموزشگاه ها راهکار مناسبی برای موسسات ممتازی است که متقاضیان ثبت نام در آن ها بایست به دقت انتخاب شده و تنها پس از پالایش و گذر از مراحل مشخص اجازه ثبت نام در آن آموزشگاه را خواهند داشت.
استفاده از این امکان ضمن صرفه جویی در زمان فراگیران و اولیا، باعث مدیریت بهتر بر روند ثبت نامی ها می شود و امکان گزارش گیری های متعدد تفصیلی و آماری از وضعیت ثبت نامی ها، امکان چاپ کارت ورود به جلسه توسط فراگیران، امکان چاپ رسید ثبت نام آنلاین و ده ها مزیت کم نظیر دیگر فراهم می نماید.
در سیستم پیش ثبت نام آنلاین ویژه آموزشگاه ها، مدیران موسسات و آموزشگاه ها می توانند حین ایجاد یک فرم پیش ثبت نام جدید، برخی از فیلدهای پرکاربرد را به صورت دلخواه تعیین نمایند، بدین ترتیب که مشخص نمایند این فیلدها در فرم پیش ثبت نام برای دریافت اطلاعات از فراگیران وجود داشته باشد یا خیر و همچنین در صورت وجود، آیا پر کردن آن ها توسط فراگیران یا ولی آنها الزامی است یا خیر؟
زیر سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه سامانه دمِان یکی از کامل ترین سیستم های ثبت نام آنلاین آموزشگاه محسوب می شود که از امکانات بسیار زیادی برخوردار می باشد. از ویژگی خاص این زیرسیستم می توان به استفاده آن در تمامی آموزشگاه های زبان، موسیقی و هنری، فنی و حرفه ای، آزاد و کنکور، آموزشگاه های قرآنی و سایر اشاره نمود.

 

برخی از امکانات ثبت نام آنلاین آموزشگاه

  • امکان یکپارچگی با سایر زیر سیستم
  • امکان چاپ خروجی پیش ثبت نامی ها
  • ارسال پیام کوتاه به فراگیران
  • امکان چاپ کارت های ورود به جلسات
  • امکان چاپ رسید پیش ثبت نام
  • و …

 

ثبت نام آنلاین آموزشگاه

ثبت نام آنلاین آموزشگاه

برای مشاهده امکانات سیستم پیش ثبت نام آنلاین بر روی اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *