سامانه مدیریت آموزشگاه و چند راهکار ساده

سامانه مدیریت آموزشگاه و چند راهکار ساده

مدیریت همه جانبه آموزشگاه با استفاده از ابزارهای هوشمند نظیر سامانه مدیریت آموزشگاه امکان پذیر است…

با نگاهی بر کسب و کارهای حوزه آموزش در جامعه بیش از هزاران عنوان آموزشگاه را می توانید جستجو کنید که هر کدام یک یا چند حرفه بخصوص را به فراگیران و علاقه‌مندان آموزش می دهند. مراکز آموزشی، از آموزشگاه های زبان های خارجی گرفته تا آموزش های مهارت های فردی، آموزش های مهارت های ورزشی، آموزش های هنری، آموزشگاه های کسب و کار و غیره همگی جزو مجموعه هایی  هستند که مسئله مدیریت در آنها از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

سامانه مدیریت آموزشگاه یک برنامه کامل و جامع در خصوص مدیریت همه جانبه آموزشگاه های فوق می باشد. هر آموزشگاه بسته به برنامه های آموزشی خود و نیازهای مدیریتی می تواند از سامانه مدیریت آموزشگاه استفاده کند. این سامانه آنلاین تمام جزئیات برنامه ریزی و مدیریت فرآیندهای یادگیری و یاددهی، مدیریت فراگیران و مدرسان و حتی مدیریت بخش مالی را نیز در بر می گیرد.

سامانه مدیریت آموزشگاه دمان

مزایای استفاده از سامانه مدیریت آموزشگاه

سامانه مدیریت آموزشگاه قابلیت متصل شدن به نرم افزار مدیریت را دارد. از اصول برنامه ریزی رایانه ای و دانش تخصصی برنامه نویسی استفاده شده است تا یک بستر پویا برای اجرای هر چه بهتر برنامه های مدیریت آموزشگاه فراهم شود؛ بنابراین یکی از مهمترین مزایای سامانه مدیریت آموزشگاه انعطاف پذیر بودن آن برای تمام واحدهای آموزشی می باشد.

زمانی که یک آموزشگاه با تعداد زیادی فراگیر در حوزه ها در یک حوزه خاص فعالیت می کند، مدیریت امور مربوط به ثبت نام فراگیران، پیگیری مراحل آموزش، اعلام نتایج آزمون ها پرداخت هزینه ها و تهیه مواد و لوازم آموزشی باید با مدیریت دقیق انجام شود. سامانه مدیریت آموزشگاه به نحو مطلوب تمام قسمت های مدیریت و کنترل امور را تحت پوشش خود قرار می دهد.

یکی دیگر از مزایای سامانه مدیریت آموزشگاه ، پشتیبانی از زیرساخت های آموزشی می باشد. این سامانه به قسمت های برگزاری آزمون آنلاین، سیستم حضور غیاب فراگیران در واحد آموزشی، ثبت نام غیر حضوری و سیستم اطلاع رسانی پیامکی متصل است. مدیران آموزشگاه به راحتی می‌توانند به گزارش های دوره ای از نحوه عملکرد واحد آموزشی دسترسی داشته باشد.

استفاده از سامانه مدیریت آموزشگاه برای آن دسته از آموزشگاه هایی که بیشتر از یک حوزه را آموزش می دهند یک امتیاز بزرگ محسوب می شود. به طور مثال، این سامانه برای آموزشگاه های زبان خارجی این امکان را فراهم می‌آورد که تمام قسمت های مربوط به آموزش زبان انگلیسی، زبان ایتالیایی،  زبان فرانسه، زبان ژاپنی، زبان چینی و یا سایر زبان ها را به صورت مجزا مدیریت گردد و همچنین قسمت های مربوط به دریافت مدرک معتبر زبان انگلیسی از طریق این سامانه قابل پیگیری است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *