نرم افزار آموزشگاه زبان و قابلیت های عملکردی آن

حتما تاکنون با نرم افزار های مختلفی با عنوان “نرم افزار آموزشگاه زبان” برخورد کرده اید؛ آیا می دانید که یک نرم افزار مناسب که برای آموزشگاه زبان طراحی شده است چه خصوصیات و چه ویژگی‌هایی را ارائه می‌کند؟ آیا یک نرم ‌افزار آموزشگاه زبان قادر است از تمام برنامه های مدیریتی و آموزشی پشتیبانی کند؟ هزینه نصب این گونه نرم افزارها چقدر است؟ آیا برای واحدهای آموزشگاهی زبان های خارجی، مقرون به صرفه است یا خیر؟

برای پاسخ به پرسش های فوق لازم است با ویژگی ها، امکانات و قابلیت های نرم افزار آموزشگاه زبان آشنا شویم؛ به این ترتیب می توان به راحتی نتیجه گرفت که آیا استفاده از آنها از نظر وقت و بودجه مالی مقرون به صرفه است یا خیر! در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به موارد فوق به بپردازیم.

چرا نرم افزار آموزشگاه زبان

آنچه نرم ‌افزار آموزشگاه زبان فراهم می کند

۱-بخش مربوط به مدیریت آموزشگاه زبان

مدیریت آموزشگاه زبان یکی از اساسی ترین رکن های این واحدهای آموزشی محسوب می شود. یک مدیریت قوی با نظارت همه جانبه بر تمام امور داخل آموزشگاه از طریق نرم افزارها سرعت بیشتری پیدا می کند. به طور مثال، شهریه های دانش آموزی، کنترل امور مالی، برنامه‌ریزی ثبت نامی ها، تنظیم کلاس های زبان و گزارش گیری از عملکرد ماهانه دانش آموزان در بخش مدیریت نرم افزار آموزشگاه زبان در نظر گرفته شده است.


۲-بخش مربوط به فراگیران در نرم افزار آموزشگاه زبان

یکی دیگر از مهم ترین بخش های نرم افزار آموزشگاه زبان که مخصوص فراگیران می باشد، صدور کارنامه، پیش ثبت نام آنلاین، مشاهده گزارش پیشرفت زبان آموزی، شرکت در نظرسنجی ها، دریافت تکالیف و فایل های آموزشی و بسیاری موارد دیگر در بخش مربوط به فراگیران آموزشگاه زبان اجرا شده است.

۳-بخش مربوط به امور آموزشی و اجرایی در آموزشگاه زبان

هر آنچه فعالیت های آموزشی و اجرایی را در آموزشگاه زبان شامل می شود در نرم‌ افزار آموزشگاه زبان قرار دارد. برنامه ریزی آموزشی کلاس های درسی، ارائه فایل های آموزشی، تکالیف آنلاین، انتشار اخبار و اطلاعیه ها در حوزه آموزشگاه، گزارش عملکرد اساتید و نظایر این ها، تمام آن مواردی هستند که سرعت و دقت را برای آموزشگاه های زبان فراهم می کنند.

با توجه به موارد فوق که به طور مختصر و اجمالی معرفی شدند با یک نگاه کوتاه می‌توان متوجه شد که استفاده از یک نرم ‌افزار آموزشگاه زبان قوی با تمام امکانات، زمینه را برای سرعت انجام کار و جلب رضایت فراگیران تامین می کند.

نرم افزار آموزشگاه زبان دمان یکی از جامع ترین و کامل ترین بسته های نرم افزاری است که توسط شرکت تولید کننده نرم افزار مدیریت مدرسه همکلاسی ، برای اجرا و ارتقای سطوح مدیریتی آموزشگاه ها، طراحی و تولید شده است. قطعاً می‌دانید که آموزشگاه های زبان یکی از کسب و کار های پر طرفدار در جامعه هستند؛ تقریباً از هر خانواده امکان دارد یک نفر از خدمات آموزشگاه های زبان استفاده کند. آموزش زبان های خارجی نظیر زبان انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی، ترکی و غیره، خدماتی هستند که در این مراکز به فراگیران ارائه می‌شود.

با توجه به حجم بالای خدمات و تعداد فراگیران در هر دوره که در آموزشگاه های زبان ثبت نام می کنند، ارائه یک نرم افزار آموزشگاه زبان که به صورت کاملاً قدرتمند و کارآمد عمل کند، یک ضرورت به شمار می‌رود. نرم افزار آموزشگاهی باید قادر باشد تمام نیازهای مدیریتی آموزشی و نظارتی را در این واحدها برطرف کند. این برنامه های نرم‌افزاری مجهز به سیستم های اطلاع رسانی هوشمند هستند به این ترتیب فراگیران و خانواده آنها در هر لحظه از آخرین اطلاعات با خبر می شوند و تمام امکانات آموزشگاه را در یک فضای آنلاین در اختیار خواهند داشت.

نرم افزار آموزشگاه زبان

 نرم افزار آموزشگاه زبان چه حوزه هایی را تحت پوشش قرار می دهد؟

عبارت کوتاه “نرم افزار آموزشگاه زبان”، تمام امور مربوط به فراگیران و مدیریت واحد آموزشی را تحت پوشش قرار می دهد. این دو عبارت در حقیقت، دنیایی از جزئیات را به همراه زیر شاخه های خود ارائه می دهند. در قسمت امور مربوط به فراگیران، مباحثی نظیر حضور و غیاب در کلاس درس، ثبت نام به صورت غیر حضوری و پرداخت شهریه، استفاده از خدمات پیامکی برای اطلاع رسانی، دریافت نمونه سوالات و فعالیت های آموزشی و تکالیف به صورت غیر حضوری و در بستر آنلاین، ارتباط با مشاوره آموزشگاه و …، توسط نرم‌ افزار آموزشگاه زبان تهیه و برنامه ریزی شده اند.

حوزه های نرم افزار آموزشگاه زبان

همچنین از امکانات دیگر نرم افزار آموزشگاه زبان، برنامه هایی است که به امور مدیریتی کمک زیادی کرده است؛ کنترل و نظارت بر ثبت نام فراگیران، امکان مدیریت هزینه های مالی، امکان  هماهنگی برای برگزاری جلسات، نظارت بر فعالیت مدرسان در آموزشگاه، صدور کارنامه، گزارش گیری دوره‌ای از میزان پیشرفت فعالیت های آموزشی و …، همه در بسته نرم افزار آموزشگاه زبان ارائه شده است.

یکی دیگر از قابلیت های نرم افزار آموزشگاه زبان، پشتیبانی از سیستم های مالی آموزشگاه می باشد. برای مدیران آموزشگاه های زبان خارجی این مسئله اهمیت دارد که بتوانند امور مالی مربوط به ثبت نام، دریافت شهریه، پرداخت اقساط، چک ها، صدور فاکتور و … را به دقت و کاملاً قانونی انجام دهند. نرم افزار آموزشگاه زبان با محیط بسیار ساده این امکانات را برای حسابداران واحدهای آموزشگاهی زبان خارجی فراهم ساخته است.

قابلیت های نرم افزار آموزشگاه زبان

به این ترتیب، تمام قابلیت های فوق، مدیریت آموزشگاه را با کیفیت بالا و در کوتاهترین زمان میسر می سازد. مدیران واحدهای آموزشگاهی با نصب نرم افزار آموزشگاه زبان می توانند وظایف خود را به طور منظم پیگیری می‌کنند و همچنین می‌توانند پرستیژ عملکردی واحد آموزشی را نزد فراگیران و خانواده های آنها ارتقا دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *