گذری بر آموزشگاه های قدیمی نرم افزار آموزشگاه دمان

نرم افزار آموزشگاه دمان ، یک نرم افزار مدیریت آموزشگاه یکپارچه ، قدرتمند و منسجم جهت هوشمندسازی کامل آموزشگاه ها و موسسات علمی می باشد که تقریبا تمامی جنبه های مربوط به فرآیند هوشمند سازی را به صورت یکجا گرد آورده و به بهترین و ساده ترین شکل ممکن در اختیار مدیران موسسات قرار داده است.
برای سفارش نرم افزار آموزشگاه دمان می توانید به این لینک مراجعه نموده و سفارش خود را ثبت نمایید.

نرم افزار آموزشگاه دمان در نظر دارد در اینجا به مناسبت ورود به سال جدید ۱۳۹۸ مروری بر مدارسی که در سال های اولیه به دمان پیوستند ، داشته باشد.

 

موسسه آموزش عالی صدر به نرم افزار آموزشگاه دمان پیوست…

موسسه آموزش عالی صدر در سال ۱۳۸۳ با اخذ مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری فعالیت خود را در زمینه آموزش حرفه ای زبان های خارجی و سایر خدمات مرتبط از جمله برگزاری کارگاه ها وتورهای آموزشی آغاز نمود.
آموزش عالی آزاد صدر با استفاده از تجربه بزرگان آموزش و پویایی جوانان کارشناس و پشتیبانی گرم و همیشگی شما دانش پذیران عزیز ومتقاضیان زبان های خارجی توانسته است راهی طولانی را در زمانی کوتاه سپری کند و امروز در آموزش زبان به عنوان مرکزی تاثیر گذار و صاحب سبک قلمداد شود.
موسسه آموزش عالی صدر برگزار کننده دوره های تخصصی زبان به صورت ترمیک ، ویژه و آیلس در اصفهان می باشد.” این خبر در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ از وب سایت رسمی نرم افزار آموزشگاه دمان منتشر گردید.
موسسه آموزش عالی صدر

آموزشگاه زبان های خارجی پایا به نرم افزار آموزشگاه دمان پیوست…

“آموزشگاه زبان های خارجی پایا (با مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش استان اصفهان وشماره ثبت ۱۲۰/۶۰۷۴۳) فعالیت خود را در زمینه آموزش ، ترجمه ، مشاوره ، اجرای امور فرهنگی آموزشی و … در شهر اصفهان با بیش از ۶ سال سابقه کار در محیطی مجهز و با کادری مجرب و با مدیریت سرکار خانم عزت محجوبی پور آغاز نموده و هم اکنون  با میانگین ۵۰۰ زبان آموز در هر ترم از جمله آموزشگاه های معتبر و فعال در سطح شهر اصفهان محسوب می شود.

سوابق کاری آموزشگاه زبان های خارجی پایا :

 • فعالیت در زمینه مشاوره بهداشت روان دانش آموزان در کلیه سطوح به مدت ۱۰ سال
 • فعالیت در زمینه آموزش بهداشت و تغذیه درمدارس  آموزش وپرورش ناحیه ۳شهر اصفهان
 • کارشناس بهداشت وتغذیه درآموزش وپرورش ناحیه ۳ به مدت ۳سال
 • مدیر و موسس آموزشگاه زبان های خارجی دخترانه پایا به مدت ۵ سال

آموزشگاه زبان دخترانه پایا در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه اموزش زبان انگلیسی المانی ایتالیایی و فرانسوی زیر نظر سازمان اموزش و پرورش اغاز کرد.
زبان آموزی در این آموزشگاه بر اساس سیستم LEAN (Learning English As a Native) که نوین ترین شیوه آموزش زبان انگلیسی است می باشد.

این مؤسسه زمینه کار خود را در حیطه های مختلف آموزشی ادامه میدهد و با امکانات ، تجارب و فضایی که  امروز در اختیاراین واحد آموزشی است آمادگی دارد تا خدمات خود را به شرح زیر ارائه نماید:

 • برگزاری کلاسهای IELTS و TOEFL
 • برگزاری کلاسهای کنکور و تست زنی
 • برگزاری کلاسهای ترمیک وفشرده زبان های انگلیسی، فرانسه و ایتالیایی
 • برگزاری دوره های فشرده مکالمه وانگلیسی در سفر
 • برگزاری دوره های TTC
 • برگزاری اردوهای آموزشی
 • آموزش تخصصی کودکان ۴ تا ۶ سال”

این خبر در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۰۹ از وب سایت رسمی نرم افزار آموزشگاه دمان منتشر گردید.

آموزشگاه زبان های خارجی پایا

آموزشگاه زبان های خارجی فروز به نرم افزار آموزشگاه دمان پیوست…

“آموزشگاه زبان های خارجی فروز به سامانه دمان پیوست. آموزشگاه زبان های خارجی فروز یکی از بهترین آموزشگاه های شمال اصفهان محسوب می شود که از کادر مدیریتی و آموزشی بسیار قدرتمندی برخوردار می باشد. این آموزشگاه برگزار کننده دوره های آموزشی تخصصی زبان برای کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان می باشد.

ویژگی های آموزشگاه زبان های خارجی فروز

 • محیط آموزشی مناسب
 • کادر مدیریتی و آموزشی با تجربه
 • برگزار کننده دوره های مقدماتی و پیشرفته زبان
 • امکانات سخت افزاری و نرم افزاری نوین”

این خبر در تاریخ ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ از وب سایت رسمی نرم افزار آموزشگاه دمان منتشر گردید.

آموزشگاه زبان های خارجی فروز

موسسه زبان هفت اقلیم به نرم افزار آموزشگاه دمان پیوست…

“موسسه زبان هفت اقلیم در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را با هدف آموزش زبان انگلیسی به صورتی متفاوت آغاز نمود. سیستم مدیریتی موسسه با بکارگیری اساتید کار آزموده تلاش نموده تا شیوه های نوین آموزشی زبان را که با فرهنگ ایرانی مطابقت داشته وقابل بومی سازیست جایگزین شیوه های قدیمی رایج نماید . شروع سن آموزش از سن ۴ سالگی می باشد و به لطف پروردگار منان در طی این سال ها توانسته اند خدمات متفاوت را به نمایش بگذارند .یکی از نکات قوت این موسسه تاکید بر آموزش مکالمات روزمره و کاربردی با لهجه و تلفظ صحیح می باشد . تلاش بی وقفه در به روز بودن آموزش با انتخاب آخرین منابع معتبر و ایجاد تغییرات لازم تربیت اساتید ، کنترل کل سیستم آموزشی از ابتدا تا انتهای ترم از جمله نکاتی است که هیات مدیره موسسه همواره نسبت به آنها حساس بوده است.” این خبر در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ از وب سایت رسمی نرم افزار آموزشگاه دمان منتشر گردید.

 

آموزشگاه زبان امید جوان به نرم افزار آموزشگاه دمان پیوست…

“آموزشگاه زبان امید جوان موسسه ای جوان و تازه تأسیس در منطقه ۴ آموزش و پرورش اصفهان قرار دارد. مدیریت این موسسه بر عهده جناب آقای فانی پور با بیش از ۳۰ سال تجربه و تدریس می باشد. ایشان تجربیات و مهارت خود را نزد استاد دکتر پرویز بقایی کسب نموده اند و هدف عمده خود و آموزشگاه را خدمت به بچه ها و خانواده های بزرگوار این سرزمین و منطقه میدانند.

با توجه به اینکه برای رسیدن به استقلال علمی و تکنولوژی امروزه نیاز به فراگیری زبان انگلیسی است ،این مجموعه تلاش دارد با کادری مجرب و متد آموزشی ساده در عین حال پایا نه تنها به پیشرفت کشور عزیزمان ایران کمک کند بلکه ما را به استقلال فکری و معنوی و خوشبختی سوق دهد.” این خبر در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ از وب سایت رسمی نرم افزار آموزشگاه دمان منتشر گردید.

آموزشگاه زبان امید جوان

آموزشگاه زبان های خارجی بیتا به نرم افزار آموزشگاه دمان پیوست…

“آموزشگاه زبان های خارجی بیتا با مجوز رسمی از اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان یکی از قدیمی ترین و بهترین آموزشگاه زبان اصفهان است که بیش از یک دهه از فعالیت آموزشی آن می گذرد. این آموزشگاه برگزار کننده دوره های آموزشی مکالمه زبان انگلیسی برای خردسالان و کودکان ، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و همچنین خانم های خانه دار و شاغل می باشد. از مهمترین نقاط قوت این آموزشگاه می توان به کادر مدیریتی قوی ، محیط آموزشی مناسب و همچنین کادر آموزشی بسیار قدرتمند آن اشاره نمود.

لیست دوره های آموزشگاه زبان های خارجی بیتا

 • مکالمه زبان انگلیسی برای خردسالان و کودکان
 • مکالمه زبان انگلیسی برای نوجوانان
 • مکالمه زبان انگلیسی برای جوانان
 • مکالمه زبان انگلیسی برای بزرگسالان
 • مکالمه زبان انگلیسی برای خانم های خانه دار و شاغل”

این خبر در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ از وب سایت رسمی نرم افزار آموزشگاه دمان منتشر گردید.

آموزشگاه زبان های خارجی بیتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *