بهترین نرم افزار آزمون آنلاین آموزشگاه

آزمون آنلاین آموزشگاه دمان از طریق نرم افزار آزمون آنلاین انجام می‌شود. این نرم افزار یکی از زیر سیستم های سامانه مدیریت آموزشگاه دمان می باشد. آموزشگاه دمان از طریق این نرم افزاز می تواند انواع امتحان را به صورت تستی، تشریحی، کوتاه پاسخ و غیره برگزار کند. در واقع آزمون آنلاین یک روش جدید در حوزه آموزش های مجازی به شمار می آید. نرم افزار آزمون آنلاین جهت افزایش کارایی سیستم های آموزشی طراحی شده است. این نرم‌افزار توانسته است بسیاری از مشکلات آموزشگاه دمان را برطرف سازد. آزمون آنلاین امکان برگزاری و تصحیح آزمون را در کوتاه ترین زمان ممکن برای اساتید آموزشگاه فراهم کرده است. در ادامه می خواهیم مزایای آزمون آنلاین آموزشگاه دمان را برای شما بازگو کنیم.

بهترین نرم افزار آزمون آنلاین آموزشگاه

معرفی بهترین نرم افزار آزمون آنلاین آموزشگاه دمان

این نرم افزار باعث حذف هزینه‌های  اضافی آموزشگاه و موسسات علمی شده است. همچنین مدیریت امتحانات به وسیله این نرم افزار برای مدیران موسسه بسیار راحت و آسان شده است. مدیران از طریق نرم افزار آزمون آنلاین آموزشگاه می توانند در هر زمان و هر مکانی امتحان برگزار کنند. تصحیح آزمون آموزشگاه برای اساتید بسیار راحت و آسان شده است. اساتید بعد از پایان آزمون می‌توانند نتایج آزمون را به راحتی تجزیه و تحلیل کنند. آزمون آنلاین آموزشگاه سبب ترویج فرهنگ استفاده صحیح و مناسب اینترنت برای اساتید و دانش آموزان شده است.

به جرات می توان گفت آموزشگاه دمان با بهره گیری از نرم افزار آزمون آنلاین توانسته است سطح کیفیت آموزش خود را بسیار افزایش دهد. از دیگر مزایای آزمون آنلاین این است که می توان آزمون های ترکیبی با بیش از 7 سوال مختلف برگزار کرد. از طریق نرم افزار آزمون آنلاین می توان از بانک سوالات امتحانی سوالات را انتخاب کرد. همچنین نرم افزار آزمون آنلاین آموزشگاه  قادر است به صورت خودکار سوالات را از مخازن دلخواه انتخاب کند. از طریق این نرم افزار می توان تعیین سطح دشواری آزمون را بررسی کرد. نرم افزار آزمون آنلاین امکان تصحیح خودکار آزمون را برای اساتید مهیا کرده است. همچنین اساتید در صورت دلخواه می توانند به صورت دستی آزمون را تصحیح کنند.

از دیگر ویژگی‌های بارز نرم افزار آزمون آنلاین این است که می توان جداول به همراه نمودارهای تحلیلی نتیجه آزمون را ترسیم کرد. نرم افزار آزمون آنلاین می تواند به صورت مستقیم نمرات را در سامانه مدیریت آموزش به اطلاع دانش آموزان برساند. به عبارتی این نرم افزار توانایی به نمایش گذاشتن نمرات در کارنامه را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *