معرفی نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان دمان

نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان دمان یکی دیگر از بسته های نرم افزاری تولید شده در شرکت نرم افزاری راهبرد رایانه رستاک است که  برای سهولت کار مدیران در آموزشگاه های زبان ، طراحی و برنامه ریزی شده است. نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان شامل قابلیت ها و قسمت های مختلف با امکانات ویژه است که از طریق آن دسترسی به اهداف مدیریتی و آموزشی در آموزشگاه های زبان امکان پذیر می باشد.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان دمان به عنوان جدیدترین سامانه نرم افزاری مدیریت آموزشگاه ها به دلیل ساختار اصولی نرم افزار، یکپارچگی زیرسیستم ها و همچنین امکانات جامع آن ، در مدت زمان کوتاهی که به آموزشگاه ها معرفی شده است از استقبال بسیار خوبی برخوردار بوده است.

آموزشگاه های زبان یکی از مشاغل جامعه هستند که آموزش های تخصصی زبان خارجی را برای علاقه مندان ارائه می دهند. در این مراکز ضرورت نصب و استفاده از نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان اهمیت دارد، چرا که تمام سیستم های آموزشی علمی در حال تبدیل شدن به سیستم های هوشمند بر پایه نرم افزارها می باشند.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان

تجربه شرکت رستاک در طراحی سامانه مدیریتی و اطلاع رسانی در سالیان گذشته کمک بسزایی به موفقیت این پروژه نموده است که بدون تردید در آینده ای نزدیک، سامانه جامع مدیریتی آموزشگاه زبان دمان به عنوان قدرتمندترین و جامع ترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه های زبان به جامعه آموزشگاهی کشور معرفی خواهد شد.

از امکانات منحصر به فرد نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان دمان می توان به

  • طراحی شده بر اساس نیاز واقعی آموزشگاه های زبان
  • یکپارچگی در تمام زیر سیستم ها
  • طراحی قدرتمند و راحت
  • کاربری تحت وب
  • گزارشگیری های جامع

و استفاده از جدیدترین فناوری نرم افزاری اشاره نمود.

امکانات نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان

نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان ، یک دستیار هوشمند برای مدیران محترم است. با این برنامه نرم افزاری، امکان اجرای تمام فعالیت های مدیریتی و آموزشی طبق برنامه‌های زمان‌بندی شده، به صورت کاملاً دقیق وجود دارد. همچنین نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان موجب می‌شود تمام کارمندان آموزشگاه زبان، فعالیت و وظایف خود را به خوبی و با نظم بهتری انجام دهند. مدیریت زمان و افزایش راندمان کار آموزشگاه زبان ، اصلی ترین مزیتی است که نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان برای کاربران فراهم می سازد.

از طریق نصب بسته نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان، رتبه بندی و بررسی هر یک از رشته های که در آموزشگاه های زبان خارجی تدریس می شود وجود دارد؛ به طور مثال هر یک از گرایش های زبان خارجی نظیر زبان چینی، زبان ایتالیایی، زبان فرانسه، زبان انگلیسی، زبان آلمانی و غیره از طریق قابل اجرا هستند. هر فعالیتی که مدرس زبان در کلاس درس انجام دهد به همراه بازخورد آن و همچنین نتایج آزمون ها، همه از طریق نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان، قابل پیگیری می باشد.

از دیگر امکانات نرم افرار مدیریت آموزشگاهی می توان به مدیریت ثبت نام زبان آموزان، مدیریت امور آموزشی و برنامه ریزی ترم های اموزشی، مدیریت منابع انسانی ( کادر آموزشی ، کادر اداری)، مدیریت امور انضباطی، مدیریت امور مالی، حسابداری ، شهریه و حقوق و دستمزد، پورتال جامع آموزشی و وب سایت، پنل های پیام کوتاه، اپلیکیشین موبایل و اتوماسیون داخلی اشاره نمود.
در واقع می توان گفت نرم افزار آموزشگاه های زبان های خارجی دمان یک راهکار ویژه جهت نظارتی و مدیریتی بر تمام امور آموزشی، داخلی و اطلاع رسانی آموزشگاه و موسسات زبان است که امکانات بسیار جامعی را در قالب یک سامانه نرم افزاری یکپارچه در اختیار مدیران و موسسین قرار می دهد.
این سیستم نرم افزاری ماحصل تجربه چندین سال فعالیت مستمر در حوزه طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری آموزشی و همچنین چندین ماه بررسی دقیق تمامی فرایندهای ده ها آموزشگاه تخصصی زبان های خارجی بوده است.

یکی دیگر از امکاناتی که نرم افزار آموزشگاه آموزشگاه زبان فراهم کرده است، پنل های اختصاصی برای هر کدام از اساتید زبان و همچنین مدیریت است. از طریق نام کاربری و رمز عبور، هر یک از اساتید می توانند به صفحه شخصی خود وارد شده و اطلاعات درسی و آموزشی خود را کامل کنند. همچنین مدیران از طریق پنل مدیریت می توانند بر فعالیت های آموزشگاهی نظارت داشته باشند.

یک قابلیت ویژه دیگر در نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان، امکان کنترل فعالیت ها از طریق پنل پیامکی، ایمیل و رسانه‌های اجتماعی است. این سه ابزار در سال‌های اخیر مورد توجه افراد زیادی در جامعه واقع شده است. در حال حاضر، زبان آموزان و خانواده های آنها می‌توانند از طریق پنل های اختصاصی به اطلاعیه های آموزشگاه و اخبار دسترسی داشته باشند.

نصب نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان
جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط خرید، طرح های تخفیفی، مشاهده دمو و ثبت درخواست سفارش سامانه جامع مدیریت آموزشگاه دمان ، در ساعات اداری با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *