نحوه عملکرد سامانه مدیریت آموزشگاه زبان

نحوه عملکرد سامانه مدیریت آموزشگاه زبان

سامانه مدیریت آموزشگاه زبان ، که توسط کادر با تجربه و تحصیلکرده دمان طراحی شده است، برنامه ای منسجم و یکپارچه در عرصه مدیریت همه جانبه فعالیت های آموزشی آموزشگاه هاست. با ورود به قرن بیست و یکم و توسعه فناوری های مبتنی بر وب، آموزشگاه ها و موسسات آموزشی در زُمره اولین نهادهایی بودند که به استفاده از ابزارها و فناوری های مبتنی بر وب اقدام نمودند. سامانه مدیریت آموزشگاه زبان، سامانه ای برخط است که مدیریت بخش های مختلف از جمله؛ مدیریت فرآیندهای یادگیری و یاددهی، مدیریت فراگیران و مدرسان، مدیریت امور اداری و مالی را شامل می شود. سامانه مدیریت آموزشگاه زبان سامانه آموزشی، برنامه کلاسی و تقویم آموزشی را شامل می شود. با خرید این مجموعه شما در هزینه ها صرفه جویی عمده ای انجام می دهید به ویژه زمانیکه بیش از یک زمینه آموزشی را در برنامه های خود داشته باشید. وجود سیستم حضور و غیاب هوشمند فراگیران، برگزاری آزمون های برخط، سیستم اطلاع رسانی پیامکی، ثبت نام غیر حضوری، و پشتیبانی از زیرساخت های آموزشی از دیگر مشخصه های سامانه مدیریت آموزشگاه زبان دمان است. وجود قابلیت ها و خدمات ارائه شده در این سیستم، بسیاری از مراکز و موسسات آموزشی را برآن داشته است تا سامانه مدیریت آموزشگاه زبان دمان را برای آموزشگاه خود انتخاب نمایند.

سامانه مدیریت آموزشگاه زبان

فواید استفاده از سامانه مدیریت آموزشگاه زبان

از جمله فواید استفاده از سامانه های مدیریت آموزشگاه زبان، می توان به کاربری آسان و سریع این سیستم، دارابودن قالب واکنش گرا- برخوردار از قابلیت استفاده در تمام ابزارها، حفظ کننده اطلاعات موسسه و جلوگیری از سرقت اطلاعات شخصی افراد، استفاده مداوم از فناوری های روز دنیا، بهینه شده و دارای سرعت بالا هنگام اجرا، قابل توسعه و ماژولار، بدون محدودیت در استفاده، کاملا تحت وب، دارای هزینه نگهداری اندک و پایین، دارای سیستم چند کاربره، بدون محدودیت در تعداد کاربران استفاده کننده، بروزرسانی رایگان، پشتیبانی مداوم، قابل اتصال به سامانه ارسال پیامک و ایمیل، امکان بازپرداخت کامل هزینه خرید، نصب رایگان، قابل اتصال به سایر نرم افزارها به وسیله وب سرویس اشاره کرد. امکان استفاده همزمان از سیستم توسط اساتید، دانش آموزان، و ولی دانش آموزان در سامانه مدیریت آموزشگاه زبان با وارد کردن نام کاربری و رمزعبور، در نظر گرفته شده است. در عین حال کلیه افراد استفاده کننده از سامانه مدیریت آموزشگاه زبان می توانند با یکدیگر تعامل و تشریک مساعی داشته باشند. سامانه مدیریت آموزشگاه زبان همچنین از طریق اغلب ابزارهای سیار از جمله لپ تاپ، تلفن همراه، تبلیت و سیستم های رایانه ای شخصی قابل دسترسی است. همچنین از قابلیت های ویژه سامانه مدیریت آموزشگاه زبان آن است که دسترسی به آن در هر زمان و مکان برای افراد وجود دارد. استفاده از علم و دانش تخصصی روز، بهره گیری از جدیدترین فناوری های نرم افزاری، سهولت کار با سامانه، دسترسی نامحدود در دو محیط برخط و آفلاین سبب گردیده است تا آموزشگاه های زبان متعددی به استفاده از این سامانه مدیریت آموزشگاه زبان علاقه نشان دهند.

 

همچنین قابل ذکر است که شرکت تولید کننده دمان، محصول دیگری را برای مدارس با نام نرم افزار مدیریت مدرسه همکلاسی ارائه نموده است و برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت Hamkelasi.co مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *