با نرم افزار آموزشگاه زبان دمان ، آسان بیاموزید

نرم افزار آموزشگاه زبان دمان،آسان بیاموزید

تیم طراح موسسه دمان، با داشتن اتاق فکر و گردآوری ایده های نوین و اندیشه های خلاقانه به تهیه بسته نرم افزاری آموزشگاه زبان جهت مدیریت آموزشگاه ها اقدام نموده است. نرم افزار آموزشگاه دِمان اتوماسیونی قدرتمند است که امکان مدیریت آموزشگاه زبان شما را به سهولت فراهم آورده و کنترل امور آموزشی و اداری آموزشگاه زبان را برای مدیران تسهیل می نماید. تیم فنی طراح نرم افزار جامع آموزشگاه زبانِ دمان، از بخش ها و قابلیت های متعددی همچون؛ گزارش گیری جامع از فعالیت های موسسه، واسط کاربری آسان، جامعیت در کلیه زیرسیستم ها، کاربری تحت وب، طراحی زیبا، جذاب و قدرتمند، آیتم هایی مطابق با نیازهای موسسات مختلف زبان برخوردار است که با دارابودن این امکانات، امکان دسترسی به اهداف آموزشی و مدیریتی را در آموزشگاه های زبان امکان پذیر ساخته است. نرم افزار آموزشگاه زبانِ دمان امکان برقرای ارتباط با سامانه آموزش الکترونیکی موسسه شما، نرم افزارهای طراحی شده تحت وب و اپلیکیشن تلفن همراه آموزشگاه زبان تان را فراهم می آورد.

نرم افزار آموزشگاه زبان دمان

ویژگی های نرم افزار آموزشگاه زبانِ دمان

امروزه در اکثر مدارس هوشمند و موسسات آموزشی معتبر، استفاده از سامانه های LMS و LCMS رواج گسترده ای یافته است. در کنار کاربست این بسته های نرم افزاری، استفاده از نرم افزارهای مدیریتی در آموزشگاه های زبان نیز رایج شده است. با وجود  مدت زمان تخصیص یافته به این درس  در مدارس به میزان کم و مشکلاتی از جمله عدم استفاده از روش های تدریس کارامد و عدم بهره گیری از فناوری های آموزشی در فرایند تدریس کلاسی به خاطر نداشتن زمانی و امثالهم، وجود آموزشگاه زبان و بهره گیری از آن به یک ضرورت در جامعه تبدیل شده است. آموزشگاه های زبان مجزا از موسسات آموزشی رسمی، به شکل غیررسمی در کلیه فصول سال به صورت ترمیک به ارائه محتوا و دوره های اموزشی حضوری و وب بیس (برخط و غیرحضوری) به علاقمندان اقدام می کنند.

 

امکانات نرم افزار آموزشگاه زبان دمان

با بکارگیری نرم افزار آموزشگاه زبان امکان مدیریت و کنترل اکثر فرایندها و فعالیت های آموزشی و مدیریتی برای مدیران آموزشگاه زبان فراهم می آید. در این نرم افزار امکان لایه بندی نرم افزار در سطوح مختلف (اساتید، دانش آموزان، پرسنل و غیره) وجود دارد، همچنین در نرم افزار آموزشگاه زبان دمان سیستم مدیریت و کنترل شعبات زیرمجموعه آن به خوبی تعریف شده است، گروه های کاری مشخص شده اند  و امکان برقراری ارتباط با کارتخوان های بانک های عضو شتاب در آن فراهم آمده است، با استفاده از نرم افزار آموزشگاه زبان می توان از سیستم گزارشات پویایی گردآوری نمود، و امکان گرفتن انواع گزارشات مالی، آموزشی و اداری وجود دارد، این نرم افزار امکان برگزاری آزمون در محیط مجازی را میسر ساخته و با کاربرد نرم افزار آموزشگاه زبان می توان نظرسنجی ها و نتایج آزمون ها را موشکافانه بررسی نمود، امکان برنامه ریزی هوشمند دوره های ترمی و خصوصی، ثبت نام فراگیران به صورت خودکار، رزو نمودن دوره ها، گرفتن آمارهای مختلف از سیستم، بررسی میزان دسترسی کاربران به دوره ها، صدور گواهینامه های آموزشی و قراردهای مالی- آموزشی و امکانات متعدد دیگری در این نرم افزار وجود دارد. با نرم افزار آموزشگاه زبانِ دمان می توان اقساط شهریه را پرداخت نمود، تخفیف ها را مدیریت کرد، انصراف فراگیران را ملاحظه و برآن نظارت داشت. همچنین از طریق استفاده از آموزشگاه زبانِ دمان امکان مدیریت امور مالی انواع تراکنش ها و گزارشات مالی، مدیریت مکانیزه حضور و غیاب اساتید، دانشجویان و پرسنل، امکان ارتباط گیری با کارت های شناسایی هوشمند، امکان پشتیبان گیری از بانک های اطلاعاتی، امکان مشاهده سوابق دانش آموزان موسسه و نمودار پیشرفت تحصیلی آنان، استفاده از سیستم ارسال پیام کوتاه هوشمند وجود دارد.

 

مزایای استفاده از آموزشگاه زبان

در قرن بیست و یکم و با ورود به عصر فناوری اطلاعات نمی توان از کاربست فناوری های نوین در فرایندهای یاددهی- یادگیری اجتناب کرد. آموزشگاه های خارجی نیز از این امر مستثنی نیستند. استفاده از نرم افزار آموزشگاه زبانِ دمان سبب رضایت مدیران و کاربران می گردد و امکان سفارشی سازی آن با توجه به نیازهای موسسات مختلف توسط تیم فنی و طراحان زبده دمان وجود دارد. موسسه دمان با برخورداری از کادری مجرب و تحصیلکرده آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه طراحی، نصب و اجرای نرم افزار آموزشگاه زبان در کمترین زمان و با صرف کمتری هزینه برای شما مدیران محترم می باشد. از جمله مزایای کاربرد این نرم افزار مدیریتی-آموزشی می توان به مواردی همچون؛ تسریع در عمل ثبت نام ها و عدم نیاز به جستجوی ساعات خالی در دفاتر کاغذی به مدت زمان زیاد، ثبت آسان دریافت ها و پرداخت ها، چاپ رسید و لوگوی آموزشگاه بر روی اوراق به صورت خودکار، گزارش سود، بر حسب تاریخ در مدت زمان اندک به مدیران، ارائه خدمات مختلف آموزشی از جمله ثبت کارنامه و نمرات ترم، امکان رزرو کلاس و ثبت نام آنلاین به دانش پذیران اشاره کرد. شایان ذکر است نرم افزار آموزشگاه زبانِ دمان از قابلیت استفاده در سایر موسسات و آموزشگاه های علمی و فرهنگی مانند موسیقی، قرانی هنر و غیره برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *