نرم افزار آموزشگاه زبان و قابلیت های عملکردی آن

نرم افزار آموزشگاه زبان و قابلیت های عملکردی آن

در جهان امروز اهمیت یادگیری زبان ملت های گوناگون باعث شده است که موسسات و آموزشگاه هایی به هدف آموزش زبان به علاقمندان و نیازمندان تشکیل شود. با افزایش تعداد بالای این آموزشگاه های زبان، فضای رقابتی نیز برای جذب مخاطب و علاقمند بسیار افزایش یافته است. هر آموزشگاهی به نحوی سعی در پیشی گرفتن از رقبای خود دارد. همین علت باعث رشد کیفیت در ارائه خدمات و مدیریت آموزشگاه ها نیز شده است. بدیهی است فردی که قصد یادگیری زبان را داشته باشد آموزشگاهی را برای یادگیری انتخاب می‌کند که بازدهی و کیفیت و همچنین نظم بالاتری داشته باشد تا سریعتر به اهداف خود برسد. در همین راستا موسسات زبان متد هایی را برای پیشرفت خود انتخاب می‌کنند. لازم است بدانید یکی از اصلی ترین و حیاتی ترین اعضای یک موسسه زبان پیشرفته، نرم افزار آموزشگاه زبان است که در ادامه از اهمیت وجود آن صحبت خواهیم کرد.

حتما تاکنون با نرم افزار های مختلفی با عنوان “نرم افزار آموزشگاه زبان” برخورد کرده اید؛ آیا می دانید که یک نرم افزار مناسب که برای آموزشگاه زبان طراحی شده است چه خصوصیات و چه ویژگی‌هایی را ارائه می‌کند؟ آیا یک نرم ‌افزار آموزشگاه زبان قادر است از تمام برنامه های مدیریتی و آموزشی پشتیبانی کند؟ هزینه نصب این گونه نرم افزارها چقدر است؟ آیا برای واحدهای آموزشگاهی زبان های خارجی، مقرون به صرفه است یا خیر؟

چرا باید از نرم افزار آموزشگاه زبان استفاده کنیم؟

مدیریت یک آموزشگاه زبان نیازمند نظم و انضباط است. بهترین کار کمک گرفتن از تکنولوژی است. اگر به صورت هوشمند و خودکار امور داخلی آموزشگاه را مدیریت کنید خطای انسانی به صفر کاهش می‌دهد و از بهم ریختگی ها و آشفتگی ها نجات پیدا خواهید کرد. مگر غیر از این است که نظم باعث پیشرفت می‌شود؟ هدف و رسالت نرم افزار آموزشگاه زبان دمان، توسعه ی کیفیت و افزایش نظم در موسسه زبان است. این نرم افزار با ساختار یکپارچه و بهره گیری از جدیدترین و پیشرفته ترین نرم افزار های مدیریت روز دنیا، مدیریت امور داخلی آموزشگاه را به عهده می‌گیرد. به وسیله این نرم افزار می‌توانید فعالیت های زیر را انجام دهید:

  • تنظیم و کنترل امور آموزشی
  • مدیریت کارمندان
  • تنظیم حقوق و دستمزد اساتید و کارمندان
  • کنترل امور مربوط به زبان آموزان
  • ثبت و تنظیم داده ها و اطلاعات مربوط به آموزشگاه
  • گزارش گیری های جامع و آمار گیری های مفید
  • کلیه امکاناتی که برای مدیریت نیاز دارید
  • ثبت، ذخیره و پشتیبانی از داده های شما به صورت قدرتمند
  • امنیت بالا در حفظ داده ها و جلوگیری از نفوذ

به زبانی ساده تر، با استفاده از نرم افزار آموزشگاه زبان، در دنیای آموزشگاه های پیشرفته زبان قدم بگذارید. این نرم افزار حاصل دست تلاش خبرگان و حرفه ای های این زمینه است که با استفاده از جدیدترین فناوری های آموزشی و برنامه نویسی های پیشرفته انجام شده است. برای دسترسی به پنل نرم افزار خود تنها به یک مرورگر و اینترنت نیاز دارید.

برای پاسخ به پرسش های فوق لازم است با ویژگی ها، امکانات و قابلیت های نرم افزار آموزشگاه زبان آشنا شویم؛ به این ترتیب می توان به راحتی نتیجه گرفت که آیا استفاده از آنها از نظر وقت و بودجه مالی مقرون به صرفه است یا خیر! در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به موارد فوق به بپردازیم.

چرا نرم افزار آموزشگاه زبان

نرم افزار آموزشگاه زبان به مدیران آموزشگاه، مدرسان و فراگیران زبان کمک می کند تا هر کدام در جایگاه خود، وظایف خود را به درستی انجام دهند؛ این جمله به مفهوم آن است که مدیران واحدهای آموزشگاهی زبان های خارجی قادر خواهند بود بخش‌های مربوط به آموزش، ثبت نام، امور مالی و برنامه ریزی فعالیت های زبان آموزی را به دقت و با نظم بیشتری مدیریت کنند. همچنین با استفاده از این برنامه نرم افزاری، آموزگاران می توانند به صورت پویا و فعال در کلاس درس، تمام فعالیت ‌های تدریس خود را ثبت کنند و به صورت منسجم آزمون های دوره ای برگزار نمایند.

با استفاده از نرم افزار آموزشگاه زبان ، زبان آموزان در هر رشته زبان خارجی قادر خواهند بود فعالیت های یادگیری خود را ارتقا دهند. از طریق این برنامه نرم ‌افزاری در وقت کاربران صرفه جویی می شود؛ همچنین این برنامه امکان برنامه ریزی برای تک تک دروس زبان خارجی را با سرعت بالاتری فراهم می آورد.

مدیریت بخش های آموزش زبان خارجی در یک واحد آموزشگاهی برای تمام زبان های خارجی که در یک آموزشگاه تدریس می شود به صورت مجزا و گروه بندی شده با استفاده از برنامه نرم افزار آموزشگاه زبان امکان پذیر است. این برنامه نرم افزاری قادر است بخش مالی و حسابداری را تحت پوشش قرار دهد؛ به این صورت که صدور فاکتورها و سربرگ ها برای موارد ثبت نامی و سایر هزینه های آموزشگاه زبان به صورت تعریف شده و مشخص در برنامه ثبت می‌شود. مدیران واحدهای آموزشی می توانند از طریق این امکانات، وضعیت های موجود را بررسی کرده و در صورت لزوم، فاکتور یا گزارش های دوره ای دریافت کنند.

طراحی جدیدترین نرم افزار آموزشگاه زبان

امروزه اینترنت و بستر وب، ارائه خدمات آموزشی را بسیار راحت و ارزان ساخته است و بسیاری از موسسات و مراکز آموزشی را برآن داشته تا با بهره گیری از این فرصت، به دنبال مکانیزه کردن و سرعت بخشیدن به فرایندهای خود باشند. موسسه دمان نیز با استفاده از خلاقیت و نوآوری پرسنل متخصص و با تجربه خود و پشتیبانی قوی سخت افزاری و نرم افزاری، به طراحی نرم افزار آموزشگاه زبان مناسب برای کلیه موسسات خصوصی و دولتی اقدام نموده است. این نرم افزار دارای امکاناتی از قبیل؛ سیستم مدیریت آموزشگاه، اپ تلفن همراه مختص اساتید و دانش آموزان به طور جداگانه، بانک سوال و آزمون ساز آنلاین، وب سایت اختصاصی، سیستم آموزش مجازی (LMS)، باشگاه مشتریان، سیستم حقوق و دستمزد و امور مالی و اداری، ارائه دهنده خدمات جانبی و غیره است. موسسه دمان از این قابلیت برخوردار است تا با توجه به نوع نیازها و درخواست های موسسات و آموزشگاهی مختلف، به سفارشی سازی این نرم افزار اقدام نماید. نرم افزار آموزشگاه زبان این موسسه ضمن به گونه ای طراحی شده است تا کلیه فرایندهایی که در آموزشگاه های زبان روی می دهد را از طریق نرم افزار آموزشگاه زبان تحت مدیریت و کنترل خود درآورد.

دلایل استفاده از نرم افزار آموزشگاه زبان

چرا از نرم افزار آموزشگاه زبان استفاده کنیم؟

نصب نرم افزار آموزشگاه زبان برای واحدهای آموزشگاهی، ارتباط میان مدرسان و زبان آموزان را ساده تر و راحت تر می کند. زبان آموزان می توانند در هر ساعت شبانه روز به سامانه نرم افزاری دسترسی داشته باشند، ثبت نام های خود را انجام دهند و برنامه ریزی های درسی را در طول ترم زبان دریافت کنند. این برنامه نرم افزاری قابلیت اتصال به سیستم اعلام و ثبت سفارش خودکار را دارد؛ به این ترتیب، تمام اطلاعیه ها و اخبار آموزشگاه زبان برای زبان آموزان و یا والدین آنها ارسال می شود.

از طریق این برنامه نرم ‌افزاری مدرسان می توانند برنامه های درسی خود را دسته بندی کرده و آن را به صورت اطلاعات تکمیلی در اختیار زبان آموزان قرار دهند.

مدیریت هرچه بهتر مدرسان با نرم افزار آموزشگاه زبان امکان پذیر می شود. در این برنامه نرم افزاری این قابلیت فراهم شده است که هر یک از کادر آموزشی و اداری، یک پنل شخصی داشته باشند. این پنل های شخص، تمام امور مربوط به حضور و غیاب، نحوه عملکرد و دریافت حقوق و دستمزد را شامل می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از ویژگی های نرم افزار آموزشگاه زبان و خرید و سفارش این برنامه نرم ‌افزاری می توانید با گروه نرم افزاری دمان تماس بگیرید.

 

آنچه نرم ‌افزار آموزشگاه زبان فراهم می کند

1-بخش مربوط به مدیریت آموزشگاه زبان

مدیریت آموزشگاه زبان یکی از اساسی ترین رکن های این واحدهای آموزشی محسوب می شود. یک مدیریت قوی با نظارت همه جانبه بر تمام امور داخل آموزشگاه از طریق نرم افزارها سرعت بیشتری پیدا می کند. به طور مثال، شهریه های دانش آموزی، کنترل امور مالی، برنامه‌ریزی ثبت نامی ها، تنظیم کلاس های زبان و گزارش گیری از عملکرد ماهانه دانش آموزان در بخش مدیریت نرم افزار آموزشگاه زبان در نظر گرفته شده است.

نرم افزار آموزشگاه زبان مرکز زبان همراه

2-بخش مربوط به فراگیران در نرم افزار آموزشگاه زبان

یکی دیگر از مهم ترین بخش های نرم افزار آموزشگاه زبان که مخصوص فراگیران می باشد، صدور کارنامه، پیش ثبت نام آنلاین، مشاهده گزارش پیشرفت زبان آموزی، شرکت در نظرسنجی ها، دریافت تکالیف و فایل های آموزشی و بسیاری موارد دیگر در بخش مربوط به فراگیران آموزشگاه زبان اجرا شده است.

3-بخش مربوط به امور آموزشی و اجرایی در آموزشگاه زبان

هر آنچه فعالیت های آموزشی و اجرایی را در آموزشگاه زبان شامل می شود در نرم‌ افزار آموزشگاه زبان قرار دارد. برنامه ریزی آموزشی کلاس های درسی، ارائه فایل های آموزشی، تکالیف آنلاین، انتشار اخبار و اطلاعیه ها در حوزه آموزشگاه، گزارش عملکرد اساتید و نظایر این ها، تمام آن مواردی هستند که سرعت و دقت را برای آموزشگاه های زبان فراهم می کنند.

با توجه به موارد فوق که به طور مختصر و اجمالی معرفی شدند با یک نگاه کوتاه می‌توان متوجه شد که استفاده از یک نرم ‌افزار آموزشگاه زبان قوی با تمام امکانات، زمینه را برای سرعت انجام کار و جلب رضایت فراگیران تامین می کند.

نرم افزار آموزشگاه زبان دمان یکی از جامع ترین و کامل ترین بسته های نرم افزاری است که توسط شرکت تولید کننده نرم افزار مدیریت مدرسه همکلاسی ، برای اجرا و ارتقای سطوح مدیریتی آموزشگاه ها، طراحی و تولید شده است. قطعاً می‌دانید که آموزشگاه های زبان یکی از کسب و کار های پر طرفدار در جامعه هستند؛ تقریباً از هر خانواده امکان دارد یک نفر از خدمات آموزشگاه های زبان استفاده کند. آموزش زبان های خارجی نظیر زبان انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی، ترکی و غیره، خدماتی هستند که در این مراکز به فراگیران ارائه می‌شود.

با توجه به حجم بالای خدمات و تعداد فراگیران در هر دوره که در آموزشگاه های زبان ثبت نام می کنند، ارائه یک نرم افزار آموزشگاه زبان که به صورت کاملاً قدرتمند و کارآمد عمل کند، یک ضرورت به شمار می‌رود. نرم افزار آموزشگاهی باید قادر باشد تمام نیازهای مدیریتی آموزشی و نظارتی را در این واحدها برطرف کند. این برنامه های نرم‌افزاری مجهز به سیستم های اطلاع رسانی هوشمند هستند به این ترتیب فراگیران و خانواده آنها در هر لحظه از آخرین اطلاعات با خبر می شوند و تمام امکانات آموزشگاه را در یک فضای آنلاین در اختیار خواهند داشت.

نرم افزار آموزشگاه زبان

 نرم افزار آموزشگاه زبان چه حوزه هایی را تحت پوشش قرار می دهد؟

عبارت کوتاه “نرم افزار آموزشگاه زبان”، تمام امور مربوط به فراگیران و مدیریت واحد آموزشی را تحت پوشش قرار می دهد. این دو عبارت در حقیقت، دنیایی از جزئیات را به همراه زیر شاخه های خود ارائه می دهند. در قسمت امور مربوط به فراگیران، مباحثی نظیر حضور و غیاب در کلاس درس، ثبت نام به صورت غیر حضوری و پرداخت شهریه، استفاده از خدمات پیامکی برای اطلاع رسانی، دریافت نمونه سوالات و فعالیت های آموزشی و تکالیف به صورت غیر حضوری و در بستر آنلاین، ارتباط با مشاوره آموزشگاه و …، توسط نرم‌ افزار آموزشگاه زبان تهیه و برنامه ریزی شده اند.

حوزه های نرم افزار آموزشگاه زبان

همچنین از امکانات دیگر نرم افزار آموزشگاه زبان، برنامه هایی است که به امور مدیریتی کمک زیادی کرده است؛ کنترل و نظارت بر ثبت نام فراگیران، امکان مدیریت هزینه های مالی، امکان  هماهنگی برای برگزاری جلسات، نظارت بر فعالیت مدرسان در آموزشگاه، صدور کارنامه، گزارش گیری دوره‌ای از میزان پیشرفت فعالیت های آموزشی و …، همه در بسته نرم افزار آموزشگاه زبان ارائه شده است.

یکی دیگر از قابلیت های نرم افزار آموزشگاه زبان، پشتیبانی از سیستم های مالی آموزشگاه می باشد. برای مدیران آموزشگاه های زبان خارجی این مسئله اهمیت دارد که بتوانند امور مالی مربوط به ثبت نام، دریافت شهریه، پرداخت اقساط، چک ها، صدور فاکتور و … را به دقت و کاملاً قانونی انجام دهند. نرم افزار آموزشگاه زبان با محیط بسیار ساده این امکانات را برای حسابداران واحدهای آموزشگاهی زبان خارجی فراهم ساخته است.

قابلیت های نرم افزار آموزشگاه زبان

به این ترتیب، تمام قابلیت های فوق، مدیریت آموزشگاه را با کیفیت بالا و در کوتاهترین زمان میسر می سازد. مدیران واحدهای آموزشگاهی با نصب نرم افزار آموزشگاه زبان می توانند وظایف خود را به طور منظم پیگیری می‌کنند و همچنین می‌توانند پرستیژ عملکردی واحد آموزشی را نزد فراگیران و خانواده های آنها ارتقا دهند.

نرم افزار آموزشگاه زبان ، مرکز زبان همراه

نرم افزار آموزشگاه زبان موسسه دمان به علت برخورداری از سیستمی یکپارچه و کارامد، مورد استقبال وسیعی از سوی موسسات و آموزشگاه های زبان قرار گرفته است. کاربرد نرم افزار آموزشگاه زبان دمان، با ارائه مواردی همچون؛APP اندروید قدرتمند، سازگاری فوق العاده با انواع سخت افزارها، طراحی وبسایت قدرتمند، امکان شخی سازی خدمات، سیستم مدیریت محتوای فارسی، سیستم آموزش و ثبت نام، سامانه پیام کوتاه، پشتیبانی و خدمات، سیستم حقوق و دستمزد امکان نظارت کیفی و کمی برروی فرایندها و فعالیت های موسسات آموزشی را به نحو مطلوبی فراهم می آورد. با ورود به سایت دمان امکان دانلود نسخه آمایشی نرم افزار آموزشگاه زبان وجود دارد و می توانید دموی کاملی از محیط نرم افزار آموزشگاه زبان این موسسه را مشاهده فرمائید. اطلاعات و داده های ورودی با مکانیزمی بسیار سریع به نرم افزار آموزشگاه زبان منتقل می گردد و کلیه اطلاعات در نرم افزار قابل مشاه ده خواهد بود. قطعا خرید این نرم افزار، به صرفه جویی در زمان و هزینه به مدیران حرفه ای کمک شایان توجهی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *