ویژگی ها و امکانات نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای

یکی از پرکاربرد ترین بسته های نرم افزاری که در حوزه آموزشگاه و مدیریت آموزشگاهی کاربرد دارد، نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای است. نرم افزارهای آموزشگاه فنی و حرفه ای، نرم افزارهای کاملاً ایده‌آل با بستر کاربردی هستند که قابلیت های متنوعی را در حوزه مدیریت، نظارت بر امور آموزشی، برگزاری آزمون ها و مدیریت ارتباطات میان فراگیران و مدرسان برقرار می سازد.

همانطور که می دانید در یک آموزشگاه فنی و حرفه ای قسمت‌های زیادی در حال فعالیت هستند؛ به عنوان مثال حرفه هایی که در حوزه های هنرهای تجسمی فعالیت می کنند، رشته هایی نظیر مجسمه سازی، نقاشی و خطاطی را تحت پوشش قرار می دهند و از طرفی دیگر، آموزشگاه های فنی و حرفه ای هستند که به هنرهای دستی می‌پردازند؛ نمونه‌ای از این آموزشگاه ها شامل آموزش های شیرینی پزی، کار با چرم، خراطی، معرق، مینا کاری و غیره می باشند. در هر یک از آموزشگاه های فوق ارائه یک سیستم کامل نرم افزاری (نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای) که بتواند تمام جوانب مدیریتی آموزشگاه را تحت کنترل درآورد، یک ضرورت محسوب می شود.

کاربرد نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای

قابلیت ها و امکانات نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای چیست؟

یکی از مهم ترین امکانات نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای این است که مدیران محترم به راحتی می توانند ترم های آموزشی را که اغلب در دو یا سه ترم در هر سال تحصیلی، مدیریت کنند. با توجه به اینکه تعداد مدرسان در آموزشگاه های فنی و حرفه ای بیشتر از مدارس هستند، امکان مدیریت هر یک از مدرسان، عملکرد آنها، فعالیت های آموزشی و همچنین امور مربوط به پرداخت دستمزدها و سایر موارد از طریق نرم‌ افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای امکان پذیر است. همچنین این نرم افزار مجهز به سیستم مدیریت ثبت نام فراگیران و کاربران می باشد. برترین مزیت های آموزشگاه فنی و حرفه ای، امکان نظرسنجی از عملکرد آموزشگاه و همچنین اساتید می باشد. به این ترتیب، امکان تعامل میان آموزشگاه و والدین، فراگیران و کاربران در بستر اینترنت فراهم است.

کلاس های رفع اشکال و مشاوره درسی با استفاده از خدمات نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای به صورت آنلاین، اطلاع از تمام اطلاعیه ها و اخبار از طریق سیستم پیامک کوتاه و همچنین کاربری آسان، مزیت ها و امکانات نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای می باشند.

کاربرد نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای

 چگونه می توانیم نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای را تهیه کنیم؟

برای خرید و استفاده از نسخه دموی نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای و همچنین اطلاع از قابلیت ها و امکاناتی که این نرم افزار برای واحد آموزشگاهی فراهم می کند می توانید به وب سایت همکلاسی مراجعه کنید. همچنین می توانید اطلاعات جامع و کامل را در خصوص خدماتی که در نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای به شما ارائه می شود به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *