نرم افزار تصحیح آزمون چیست؟

نرم افزار تصحیح آزمون عصای دست اساتید

در گذشته کابوس معلمان و اساتید بعد از فصل امتحانات شروع می‌شد. دسته های بزرگ از برگه های امتحانی که باید بسیار مراقب آنها می‌بودند. دانشجویانی که با گم شدن برگه ی امتحانشان مجبور بودن دوباره امتحان بدهند و استرس دیگری را تحمل کنند. جدای از این مشکلات مدت زمانی که طول می‌کشید تا آزمون ها صحیح شوند و نتیجه به دست داوطلبان و آزمون دهنده ها برسد، یک پروسه بسیار استرس آور و یک زمان دیر گذر بود. این مشکلات برای مدارس، دانشگاه ها و یا موسسات علمی و آموزشی بزرگ، بیشتر به چشم می‌آید. تصحیح آزمون هایی که تعداد بالایی شرکت کننده دارد کار بسیار مشکلی است. در اینجا نیز فناوری به کمک بشر می‌آید. نرم افزار تصحیح آزمون عصایی که هر استادی به آن نیاز دارد.

تصحیح اوراق به وسیله نرم افزار تصحیح آزمون

مزایای نرم افزار تصحیح آزمون

خطای انسانی در تصحیح اوراق های درسی همیشه مشکل ساز بوده است و گاهی موجب از بین رفتن حق و حقوق بعضی از شرکت کننده ها شده است. این مسئله به علاوه دشوار بودن تصحیح تعداد زیادی از اوراق امتحانی باعث شده است از نرم افزار تصحیح آزمون کمک بگیریم. فناوری این سیستم به گونه ای طراحی شده است که در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه را در پی داشته باشد. به طور کلی برخی از مزایای این نرم را می‌توان به شرح زیر دسته بندی کرد:

  • از بین رفتن خطای انسانی در تصحیح آزمون
  • تصحیح خودکار و دستی آزمون
  • بالا بودن سرعت در تصحیح آزمون
  • گم نشدن و از بین نرفتن اوراق آزمون
  • حفظ و ذخیره نتایج برای جلوگیری از بی عدالتی
  • پنل ساده، جذاب و کاربردی به همراه دسترسی آسان
  • قیمت مناسب
  • عدم خستگی نیروی انسانی
  • امکان ثبت نمرات به صورت مستقیم

در واقع می‌توان گفت بهترین روش برای تصحیح آزمون آنلاین از طریق نرم افزار تصحیح آزمون است که می‌توانید از طریق سایت تیم حرفه ای دمان تهیه کنید. فواید و امکانات این نرم افزار باعث شده است که در اکثر مراکز علمی آموزشی مانند دانشگاه ها، مدارس و موسسات مورد استفاده قرار بگیرد. از این روش در تمام دنیا برای تصحیح و پاسخگویی در آزمون ها استفاده می‌شود و در ایران نیز در حال گسترش است.

نکته ای که باید به آن توجه کنید امنیت نرم افزار است که به هیچ وجه از طریق های دیگری غیر از مدیریت پنل قابل دسترسی و دستکاری شدن نیست. سیستم های ایمنی به کار برده شده در نرم افزار تصحیح آزمون، نتایج را از دستکاری شدن محافظت می‌کند.

لازم به ذکر است نرم افزار آزمون آنلاین و تصحیح اوراق آزمون برای مدارس با نام نرم افزار مدرسه همکلاسی تعبیه شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *