نرم افزار حقوق و دستمزد آموزشگاه چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

نرم افزار حقوق و دستمزد آموزشگاه چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

نرم افزار حقوق و دستمزد آموزشگاه همانطور که از نام آن پیداست، این امکان را در اختیار شما می‌گذارد که فرایندهای مرتبط با حسابداری و محاسبه‌ی حقوق و دستمزد کارکنان خود را به سادگی مدیریت کنید؛ این نرم افزار باید به شکل یکپارچه با سایر بخش‌های نرم‌افزار آموزشگاه شما طراحی شده باشد که اطلاعات مورد نیاز را به شکل خودکار از سایر بخش‌ها دریافت کند، به عنوان مثال ساعات کارکرد و تردد کارکنان به شکل خودکار از سیستم حضور و غیاب دریافت شود و در محاسبه‌ی حقوق و دستمزد کارکنان مورد استفاده قرار بگیرد.

نرم افزار حقوق و دستمزد آموزشگاه چه ویژگی‌هایی دارد؟

یکی از مهم‌ترین مواردی که به آن اشاره کردیم، یکپارچه بودن نرم افزار حقوق و دستمزد آموزشگاه است، یکپارچگی نرم‌افزار به این معناست که شما احتیاجی به ورود چندباره‌ی اطلاعات ندارید و همه‌چیز به شکل خودکار در سیستم انجام می‌شود، البته که این قابلیت یک امکان کمکی برای شما به حساب می‌آید و این امکان وجود دارد که ساعات کارکرد یا محاسبات را خودتان به شکل دستی هم در سامانه وارد کنید و محدودیتی از این نظر وجود ندارد.

محاسبه‌ی کسورات و اضافه‌کاری‌ها

علاوه‌بر یکپارچگی سیستم، یکی دیگر از موارد دیگری که می‌تواند به عنوان نقطه قوت برای یک نرم افزار حقوق و دستمزد آموزشگاه به حساب آید امکان در نظر گرفتن کسورات، مالیات و ساعات اضافه‌کاریست.

امکان محاسبه‌ی این موارد به شما کمک می‌کند خیلی ساده‌تر دستمزد کارکنان آموزشگاه را با توجه به دستورالعمل‌های مالیاتی محاسبه کنید و گزارشات حسابداری خود را هم به سادگی از نرم افزار حسابداری آموزشگاه دریافت کنید، بدون اینکه احتیاج داشته باشید فرایند مدیریت گزارشات حسابداری را به شکل دستی انجام دهید.

صدور خودکار فیش‌های حقوقی

موضوع دیگری که می‌تواند به عنوان مزیت یک نرم افزار حقوق و دستمزد آموزشگاه به حساب آید، قابلیتی برای صدور خودکار صورت‌حساب‌ها و فیش‌های پرداختی است؛ به کمک این قابلیت شما می‌توانید زمان‌های معینی را برای سیستم مشخص کنید تا صورت‌حساب‌ها و فیش‌های حقوقی به شکل خودکار برای کارکنان آموزشگاه شما صادر شود.

فیش‌های حقوقی می‌توانند به شکل فایل‌های PDF یا اکسل صادر شوند و در اختیار مدرسان و کارکنان آموزشگاه قرار بگیرند، ضمن اینکه یک نرم افزار مدیریت آموزشگاه حرفه‌ای که به شکل یکپارچه طراحی شده باشد، قابلیت اتصال به سامانه‌ی پیامکی را هم خواهد داشت و این امکان برای وجود دارد که فیش‌های حقوقی در زمان‌های مشخص شده به شکل خودکار برای کارکنان مدارس ارسال شوند.

گزارش‌گیری‌های حرفه‌ای

ارائه‌ی گزارش‌‌های دقیق و حرفه‌ای برای مدیریت هر کسب‌وکاری لازم است و یک نرم افزار حقوق و دستمزد آموزشگاه نیز از این قاعده مستثنی نیست، یک نرم افزار حرفه‌ای باید امکان گزارش‌گیری دقیق از وضعیت پرداختی‌ها و حقوق و دستمزد کارکنان را به شما بدهد، گزارش‌ها در قالب نمودارهای گرافیکی و اعداد و ارقام قابل مشاهده و بررسی خواهند بود.

سامانه‌ی حقوق و دستمزد دمان امکان ایجاد گزارشات شخصی‌‌سازی شده را هم به شما می‌دهد، بدین ترتیب شما می‌توانید با توجه به نیاز آموزشگاه خود و اطلاعاتی که احتیاج دارید، گزارشات مربوط به خودتان را ایجاد کنید؛ چنین قابلیتی برای همه‌ی آموزشگاه مثل سامانه مدیریت آموزشگاه زبان، خیلی برای شما کاربردی خواهد بود.

اتصال نرم افزار حقوق و دستمزد آموزشگاه به سامانه حسابداری

علاوه‌بر مزیت یکپارچگی نرم افزار حقوق و دستمزد آموزشگاه که در بخش قبل به آن اشاره کردیم، این ویژگی مزایای دیگری هم برای شما به همراه خواهد داشت، به عنوان مثال بعد از اینکه حقوق‌ها ثبت و واریز شدند، اطلاعات مالی (به عنوان مثال مالیات، عوارض و…) در سیستم حسابداری مدرسه ثبت می‌شوند و می‌توانید به سادگی از آن‌ها گزارش تهیه کنید، می‌توانید در صفحه‌ی آشنایی با نرم افزار حسابداری آموزشگاه، اطلاعات کامل‌تری را در خصوص این نرم‌افزار کسب کنید.

از مزایای دیگری که با استفاده از یک نرم افزار حقوق و دستمزد به آن دسترسی خواهید داشت، پیاده‌سازی این سیستم ویژه‌ی آموزشگاه‌هاست و این امکان را در اختیار شما می‌گذارد که به سادگی چند کلیک همه‌ی فرایندهای مرتبط با حقوق و دستمزد آموزشگاه‌تان را مدیریت کنید.

شما از چه راهکارهایی برای مدیریت آموزشگاه خود استفاده می‌کنید؟ دیدگاه‌ها و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید، راستی اگر به دنبال روشی برای مدیریت هوشمندانه‌ی آموزشگاه خود می‌گردید، می‌توانید همین حالا از مشاوره‌ی رایگان دمان استفاده کنید، شما را تا رسیدن به بهترین نتیجه همراهی خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *