چگونه یک نرم افزار مدیریت آموزشگاه رایگان برای آموزشگاه خود تهیه کنیم؟

چگونه یک نرم افزار مدیریت آموزشگاه رایگان برای آموزشگاه خود تهیه کنیم؟

اگر مدیر یک آموزشگاه یا موسسه‌ی آموزشی هستید، احتمالا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چگونه می‌توانید یک نرم افزار مدیریت آموزشگاه رایگان داشته باشید، در این مقاله می‌خواهیم کمی بیشتر با این موضوع آشنا شویم، در ابتدا کمی با ویژگی‌های یک نرم افزار مدیریت آموزشگاه آشنا می‌شویم و پس از آن شرایط استفاده از نرم افزار مدیریت آموزشگاه رایگان را برای شما شرح می‌دهیم.

اصلا چرا باید از نرم افزار آموزشگاه استفاده کنیم؟

یک آموزشگاه بخش‌های متنوعی دارد که برای مدیریت بعضی از آن‌ها، مجبورید از یک نرم‌افزار مناسب استفاده کنید، به عنوان مثال سیستم حسابداری آموزشگاه، سامانه‌ی حضور و غیاب، کلاس‌های الکترونیک و… اما اگر بخواهید هر کدام از این نرم‌افزارها را به شکل جداگانه تهیه کنید، هرچند که می‌توانید به کمک آن‌ها آموزشگاه‌تان را مدیریت کنید، اما هر کدام از این نرم‌افزارها به شکل مجزا و مستقل از هم کار می‌کنند و نمی‌توانید به شکل یکپارچه آموزشگاه خود را مدیریت کنید، به عنوان مثال یک نرم افزار آموزشگاه امکان مدیریت بخش‌های زیر را به سادگی و در چند کلیک به شما می‌دهد:

کلاس‌های آنلاین آموزشگاه

شاید تا قبل از همه‌گیری بیماری کرونا و مجازی شدن آموزش‌ها، کمتر کسی فکر می‌کرد تا این حد به سیستم‌های برگزاری کلاس‌های آنلاین وابسته شویم و حتی فکرش را هم نمی‌کردیم روزی برسد که کلاس‌های خود را به شکل آنلاین برگزار کنیم، اما این شرایط به ما نشان داد که فرایند آموزش و یادگیری هم می‌تواند به شکل مجازی انجام شود!

کلاس آنلاین آموزشگاه یکی از بخش‌های بسیار مهم و کلیدی هر مرکز آموزشی به حساب می‌آید، مگر می‌شود یک آموزشگاه داشته باشیم که به کلاس آنلاین فکر نکرده باشیم؟ به کمک یک نرم افزار کلاس آنلاین آموزشگاه، شما می‌توانید به سادگی و در چند لحظه کلاس‌های آنلاین خود را به شکل کاملا تعاملی با دانشجویان‌تان برگزار کنید، دانش‌پژوهان شما می‌توانند به راحتی با یکدگیر در کلاس آنلاین به گفتگو بپردازند (گفتگوی متنی، صوتی یا تعاملی) همچنین از سوی دیگر مدرس آموزشگاه می‌تواند لیست اعضای حاضر در کلاس را ببیند و با آن‌ها گفتگو کند.

امکانات آموزشی دیگری مثل وایت‌برد مجازی، سیستم ضبط کلاس، امکان آپلود و نمایش فایل‌های پاورپوینت و تصویر به دانش‌پژوهان نیز در یک کلاس آنلاین امکان‌پذیر است، اگر به دنبال یک نرم افزار مدیریت آموزشگاه رایگان هستید، حتما توجه داشته باشید که سیستم کلاس آنلاین نیز در اختیار شما قرار بگیرد.

نرم افزار آزمون آنلاین

آزمون آنلاین هم مانند نرم‌افزار کلاس، یکی از بخش‌های مهم یک آموزشگاه به حساب می‌آید و برای اینکه بتوانید به سادگی از دانش‌پژوهان خود آزمون بگیرید، باید از یک نرم‌افزار برگزاری آزمون استفاده کنید، به کمک یک نرم افزار آزمون آنلاین آموزشگاه، شما می‌توانید در چند دقیقه یک آزمون (شامل سوالات تستی، تشریحی، صحیح و غلط و…) تهیه کنید و حتی آن را زمان‌بندی کنید تا در موعد مقرر در اختیار دانش‌پژوهان قرار بگیرد؛ حتی به کمک یک نرم افزار مدیریت آموزشگاه رایگان نیز می‌توانید به این قابلیت دسترسی داشته باشید، اما باید نرم‌افزاری برای مدیریت آموزشگاه‌تان استفاده کنید که به شکل یکپارچه پیاده‌سازی شده باشد.

سیستم نظرسنجی آموزشگاه

برای اینکه بتوانید از نظر اعضای آموزشگاه (مدرس‌ها و دانش‌پژوهان) مطلع شوید، می‌توانید از یک سیستم نظرسنجی آموزشگاه استفاده کنید، این سیستم به شما اجازه می‌دهد به کمک پیامک، سوالات نظرسنجی خود را برای افراد ارسال کنید و پاسخ آن‌ها را دریافت کنید؛ علاوه‌بر این، امکان ارزشیابی اساتید نیز به کمک این سیستم وجود دارد و می‌توایند پس از پایان ترم‌های تحصیلی یا حتی در زمان‌های دلخواه خود، از نظر دانش‌پژوهان مطلع شوید.

سامانه نظرسنجی آموزشگاه به شکل کاملا خودکار و الکترونیک، تمام نظرسنجی‌ها را با توجه به تنظیماتی که شما روی آن اعمال کرده‌اید ارسال می‌کند، به عنوان مثال اینکه نظرسنجی‌ها برای همه‌ی دانش‌پژوهان با یک استاد خاص ارسال شود.

طراحی وبسایت آموزشگاه

هر آموزشگاهی برای اینکه به خوبی ویژگی‌ها و مزایای خود را به کاربران فضای مجازی معرفی کند، به یک وبسایت حرفه‌ای نیز احتیاج خواهد داشت؛ ضمنا با داشتن یک وبسایت، شما می‌توانید در نتایج جستجوی گوگل نیز دیده شوید و بدین ترتیب افراد خیلی بیشتری با آموزشگاه شما آشنا خواهند شد.

سامانه حضور و غیاب

یک نرم افزار حسابداری الکترونیک این امکان را به شما می‌دهد که به شکل خودکار (مثلا به کمک دستگاه حضور و غیاب) وضعیت تردد و ساعات کاری افراد را ثبت کنید و اطلاعات به شکل خودکار در سیستم (سامانه‌ی حسابداری یا حقوق و دستمزد) ثبت شود، ضمن اینکه سیستم به سامانه پیامکی آموزشگاه نیز متصل است و امکان اطلاع‌رسانی پیامکی حضور و غیاب‌ها نیز به شکل خودکار وجود دارد.

مدیریت شهریه آموزشگاه

در کنار تمام سیستم‌های آموزشی و کنترلی آموزشگاه، یکی از مهم‌ترین سیستم‌هایی که یک آموزشگاه به آن احتیاج خواهد داشت، سیستم مدیریت امور شهریه است، به کمک این سیستم، شما می‌توانید فیش‌های حقوقی کارکنان خود را به شکل خودکار صادر کنید و به دلیل یکپارچه بودن این بخش با نرم افزار مدیریت آموزشگاه دمان، این امکان وجود دارد که فیش‌های حقوقی با توجه به ساعات کارکرد افراد محاسبه و صادر شوند.

استفاده از نرم افزار مدیریت آموزشگاه رایگان

سامانه دمان، یک نرم افزار مدیریت آموزشگاه یکپارچه و تحت وب است که تمام قابلیت‌هایی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم را به شکل یکجا در اختیار شما قرار می‌دهد؛ همانطور که پیش‌تر هم گفتیم، کلاس آنلاین یکی از مهم‌ترین پیش‌نیازهای یک آموزشگاه است؛ خبر خوب اینکه، در تخفیف شگفت‌انگیز دمان، شما می‌توانید تنها با تهیه‌ی کلاس آنلاین برای آموزشگاه خود، از نرم افزار مدیریت آموزشگاه رایگان استفاده کنید!

بدین ترتیب نه‌تنها مهم‌ترین پیش‌نیاز یک آموزشگاه آنلاین (کلاس الکترونیک) را تهیه کرده‌اید، بلکه نرم افزار مدیریت آموزشگاه رایگان دمان را هم دارید؛ توجه داشته باشید که این نرم افزار در حالت عادی، رایگان نیست و تنها در این فرصت ویژه به شکل رایگان در اختیار آموزشگاه‌های کشور قرار می‌گیرد.

اگر علاقه‌مندید برای آموزشگاه خود کلاس آنلاین تهیه کنید و نرم افزار مدیریت آمورشگاه رایگان داشته باشید، همین حالا درخواست دموی خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید و از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان دمان، بهره‌مند شوید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *