نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی

نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی دمان یکی دیگر از محصولات نرم افزاری شرکت راهبرد رایانه رستاک را می توان یکی از کامل ترین نرم افزار های اتوماسیون آموزشگاه ها قلمداد کرد که امکانات بسیار زیادی را در اختیار مدیران آموزشگاه ها قرار می دهد و تمام نیاز های آنها را در قالب یک نرم افزار یکپارچه پوشش می دهد. در واقع این سامانه یک راهکار مدیریتی و اطلاع رسانی پیشرفته می باشد که بدون تردید نقش اساسی در کنترل و نظارت بر امور داخلی و ارتباطی آموزشگاه خواهد داشت.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی اصلی ترین و مهم ترین مولفه یک آموزشگاه الکترونیکی و کاملا آنلاین زبان به شمار می رود. یک نرم افزار مناسب و ایده آل برای مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی، نرم افزاری است که بسیاری از کارهای دستی و کاغذی آموزشگاه و موسسات را به صورت کاملا بصورت مکانیزه و بهینه انجام شود و کیفیت خدمات آموزشی را ارتقا دهد. به طور کلی نرم افزار مدیریت آموزشگاه های زبان ، نرم افزاری است که همه نیاز های یک آموزشگاه را در قالب یک سیستم جامع و یکپارچه پوشش دهد و ضمن صرفه جویی در انجام امور روزانه آموزشگاه، یک ابزار کلیدی و اساسی در مدیریت آموزشگاه محسوب شود.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی

مولفه های اساسی برای انتخاب یک نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی

۱- مدیریت امور داخلی آموزشگاه

در حال حاضر بیشتر امور داخلی موسسات و آموزشگاه زبان های خارجی بصورت سنتی و کاملا دستی صورت می پذیرد که زمان بسیار زیادی را از مدیران و مسئولین آموزشگاه های زبان می گیرد. این امور شامل بحث ثبت نام زبان آموزان ، مدیریت امور کلاس و دوره ها ، امور مالی و شهریه ، کنترل تردد و حضور و غیاب زبان آموزان و امور انضباطی می باشد. یک نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی که از کیفیت مناسبی برخوردار باشد، می تواند تمامی این امور را بصورت کاملا مکانیزه مدیریت کند.

 

برگزیده از امکانات نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی » مدیریت امور داخلی آموزشگاه

  • مدیریت ثبت نام زبان آموزان

  • مدیریت امور آموزشی و برنامه ریزی ترم های آموزشی

  • مدیریت منابع انسانی ( کادر آموزشی ، کادر اداری)

  • مدیریت امور انضباطی

  • مدیریت امور مالی، حسابداری، شهریه و حقوق و دستمزد

امکانات نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی

۲- مدیریت ارتباط موثر و مستمر با زبان آموزان

امروزه اطلاع رسانی و ارتباطات از اهمیت به سزایی در آموزشگاه ها و موسسات برخوردارند. والدین تمایل دارند که ارتباط بیشتری با کادر آموزشی و مدیریتی داشته باشند و از سوی دیگر، اساتید نیز تمایل دارند ارتباط موثرتری با والدین زبان آموزان و خود زبان آموزان ایجاد کنند. اطلاع رسانی و ارتباط سه طرفه بین موسسات ، اولیا و زبان آموزان از راه های مختلفی می تواند کمک شایانی به پیشرفت آموزشی زبان آموزان کند.

برگزیده از امکانات نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی » مدیریت ارتباط موثر و مستمر با زبان آموزان

  • پورتال جامع آموزشی و وب سایت

  • پنل های پیام کوتاه

  • اپلیکیشن موبایل

  • شبکه های اجتماعی

  • اتوماسیون داخلی

مدیریت ارتباط موثر در نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی

نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی دمان یک راهکار ویژه جهت نظارت و مدیریت بر تمام امور آموزشی، داخلی و اطلاع رسانی آموزشگاه است که امکانات بسیار کاملی را در قالب یک سامانه نرم افزاری یکپارچه در اختیار مدیران قرار می دهد.
این سیستم نرم افزاری ماحصل تجربه چندین سال فعالیت مستمر در حوزه طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری آموزشی و همچنین چندین ماه بررسی دقیق تمامی فرایندهای ده ها آموزشگاه تخصصی زبان های خارجی بوده است. همچنین گروه نرم افزاری دمان یک بسته پیشنهادی برای آموزشگاه زبان های خارجی آماده نموده که بسیار راهبردار در مسیر انتخاب نرم افزار است.

 

جهت مشاهده دمو نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی دمان اینجا کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *