نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی

معرفی نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی دمان

نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی ، از جمله بسترهای اینترنت محوری است که با تکیه بر فناوری های نوین به منظور هوشمندسازی امور مربوط به موسسات و مراکز آموزشی طراحی، تهیه و تولید می شود. نرم افزارهای مراکز آموزشی مدیریت بسیار راحت و آسانی برای اولیای آموزشگاه فراهم می کنند. نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی دمان به گونه ای طراحی شده است که مدیران بتوانند به عنوان یک برنامه مدیریت یادگیرندگان مراکز آموزشی به صورت آنلاین و آفلاین آن را مورد استفاده قرار دهند. نرم افزار مدیریت آموزشگاه دمان با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری روز دنیا توانسته است تمامی نیازهای کاربران را برطرف سازد. دمان یک راهکار مدیریتی پیشرفته به حساب می آید. استفاده از نرم افزار مدیریت مانع از اتلاف وقت و انرژی مدیران موسسه خواهد شد. نرم افزا رآموزشگاه دمان با بهره‌گیری از بهترین نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی توانسته است نظارت خود را بر امور داخلی و ارتباطی آموزشگاه افزایش دهد.

معرفی نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی

موسسه دمان مفتخر است با تیمی حرفه ای و زبده که سالیان متمادی در زمینه طراحی نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی، تحقیقات ارزشمندی را انجام داده اند به گونه ای که تعامل و ارتباطات میان فعالان حوزه تعلیم و تربیت فراهم آید. نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی مدیریت بسیار راحت و آسانی برای اولیای آموزشگاه فراهم می کنند. این نرم افزار امکان ارتباط بین مدیریت مرکز آموزشی، معلمان، والدین و یادگیرندگان را فراهم می آورد. نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی دمان از ویژگی هایی همچون؛ کاربری آسان، امکان گزارش گیری های منظم و دوره ای، تحت وب بودن، دارای واسط کاربری آسان، سیستم ارسال پیامک، سیستم مدیریت فرایندهای آموزشی، اداری و مالی برخوردار است. متقاضیان در کلیه مراکز و موسسات آموزشی می توانند پس از خرید نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی دمان، امکان سفارشی سازی نرم افزار به صورت رایگان وجود خواهد داشت، همچنین این نرم افزار بصورت سالیانه قابل بروز رسانی است و از پشتیبانی مادام العمر برخوردار می باشد. با خرید نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی دمان، سامانه پیامک کوتاهی به صورت رایگان که از قابلیت اتصال به نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی برخوردار است به خریداران محترم اعطا خواهد شد.

نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی چگونه است؟

نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی یک متد مدیریتی خلاق با استفاده از تکنولوژی روز دنیا است که در جهت سهولت و همگام سازی با روش های روز دنیا به وجود آمده. نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی را می توان انقلابی در مدیریت آموزشی کشور دانست، البته این نوع مدیریت هنوز در کل کشور همگانی نشده، و از دلایل همه‌ گیر نشدن این مدیریت در کل کشور می توان به نبود زیر ساخت ها و کمبود منابع مالی دانست.

این نوع سبک مدیریت را می توان بسیار کار آمد تر از مدیریت سنتی آموزشی در ایران دانست. در این نوع مدیریت که مبتنی بر اینترنت  می باشد، فضایی ایجاد می شود که خانواده‌ها، مدیریت مدرسه و معلمان می ‌توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند، و برای شناخت بیشتر هر دانش آموز با یکدیگر به بحث و گفتگو بپردازند و یا نمودارهای تغییرات اخیر درسی دانش آموز را مشاهده کنند. همچنین می توان در این سیستم با مدیریت مدرسه در قالب وضعیت آموزشی دانش آموز و از برنامه های آموزشی و فرهنگی و ورزشی سالانه مدرسه دیدن ارتباط بر قرار کرد و نظرات خود را اعلام نمود. نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی بستری را برای مدیریت یکپارچه مدرسه را در همه‌ی  زیر بخش های مدرسه بر قرار می کند. با بررسی نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی موجود در بازار به این نتیجه رسیده ایم باید یک سهولت سازی برای استفاده از این نرم افزار از طرف تولید کنندگان این نرم افزارها اتفاق بیفتد و همچنین از لحاظ گرافیکی تقویت شود و جذاب تر باشد.

نرم افزار یکپارچه مدیریت مراکز آموزشی دمان

ویزگی های نرم افزار مدیریت مرکزهای آموزشی

نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی دارای زیر مجموعه هایی می باشد که مدیریت بیشترین وقت را صرف آن ها می کند. از ثبت نام دانش آموزان گرفته تا وضعیت مالی آن ها و پرداخت آنلاین شهریه که باعث سهولت و شفافیت مدارس در بخش مالی می شود. از دیگر ویژگی های نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی می توان به گزارش گیری از آن اشاره کرد که در فرمت های ورد و اکسل می تواند باشد. و همچنین ارتباط این نرم افزار با معلمین یا والدین بصورت سیستم پیام کوتاه که تمامی خبرها و یا اطلاعیه ها، و دعوت نامه ها را پوشش می دهد که باعث کاهش هزینه مدرسه و برقراری یک نظم عمومی میان عوامل یک مدرسه می شود. یکی از موضوعات مهم و وقت گیر در یک مدرسه که دغدغه مدیران و معلمان است امتحانات و تصحیح اوراق امتحانی است که توسط معلمین انجام میشود. نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی می تواند این اوراق را بایگانی و حتی دسترسی این اوراق توسط خانواده ها را میسر سازد که برای والدین دانش آموزان نیز این امر یک موضوع مهم به شمار می رود.

یکی از ویژگی های نرم افزار مدیریت آموزشگاه دمان کامل بودن و جامع بودن آن می باشد. این نرم افزار با بهره گیری از زیر سیستم های یکپارچه تمامی نیاز کاربران را مورد توجه قرار داده است. به جرات می توان گفت نرم افزار مدیریت آموزشگاه دمان جزء قدرتمند ترین، کامل ترین و مهندسی سازترین سامانه های نرم افزاری کشور به شمار می آید.

استفاده از نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی تنها با یک مرورگر وب و دسترسی به شبکه اینترنت امکان پذیر می باشد. این نرم افزار مدیریت با ایجاد محیط کاربری ساده و زیبا امکان استفاده از آن را برای تمامی افراد در هر سطحی که هستند فراهم کرده است. نرم افزار مدیریت آموزشگاه دمان با بهره گیری از جدیدترین فناوری روز دنیا جذابیت خاصی در بین کاربران دارد. این نرم افزار کاربران را از جدیدترین اطلاعات آموزشگاه مطلع می سازد.

این نرم افزار با مدیریت امور داخلی، مدیریت امور مالی، مدیریت امور آموزشی، مدیریت امور ارزشیابی، اطلاع رسانی و برگزاری آزمون های آنلاین نیاز کاربران را در هر زمینه ای برطرف ساخته است. استفاده از نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی کیفیت آموزش و نظارت را چندین برابر می کند. برگزاری آزمون آنلاین توسط این نرم افزار مدیریت و ارزیابی امتحانات را بسیار راحت و آسان کرده است. نرم افزار حضور و غیاب مدیریت راحتی را برای مدیران آموزشگاه به وجود آورده است. نرم افزار حسابداری و نرم افزار حقوق و دستمزد از زیرسیستم های این نرم افزار می باشند. این زیرسیستم ها کاربری بسیارساده ای را برای کاربران فراهم کرده اند. بهره گیری از خدمات نوین آموزش و پشتیبانی کار با نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی را بسیار راحت و لذت بخش کرده است. نرم افزار مدیریت آموزشگاه دمان در تمامی آموزشگاه ها از قبیل موسیقی، علمی، هنر، کنکوری، زبان، آزاد و فنی و حرفه ای قابل استفاده می باشد.

امکانات نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی

با استفاده از نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی موسسه دِمان شما به راحتی می توانید دوره های مختلف آموزشی را تعریف نمایید، یادگیرندگان هر دوره را مشخص نمائید، نمرات یادگیرندگان را به راحتی وارد کنید، کارنامه افراد را ملاحظه نمائید، لیست حضور و غیاب برای اساتید تهیه نمائید، بین داده ها و اطلاعات موجود بر روی وب جستجو نمائید، تکالیف یادگیرندگان را دانلود، ملاحظه و ارزیابی نمایید، زبان سیستم را در دوحالت انگلیسی و فارسی تنظیم کنید، وضعیت مالی و شهریه هر یادگیرنده را بررسی و مشاهده نمائید.

امکانات نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی

در نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی دمان، اطلاعیه ها را بر روی بوردهای اطلاع رسانی ببینید، در بخش گالری تصاویر لازم را قرار دهید. همچنین امکان تعامل و تشریک مساعی یادگیرندگان با یادگیرندگان در این نرم افزار وجود دارد. نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی دمان همچنین امکان انواع گزارشگیری از بخش های مختلف آموزشی، مالی را برای مدیران فراهم می آورد. این نرم افزار همچنین امکان برگزاری آزمون های برخط و برگزاری امتحانات رسمی و غیررسمی و تصحیح تکالیف، روژه ها و اوراق امتحانی را برای کاربران فراهم آورده است. با خرید نرم افزار مدیریت مراکز آموزشی شما در هزینه های مرکز آموزشی خود به نحو چشمگیری صرفه جویی به عمل می آورید و در کنترل و مدیریت فعالیت ها و فرایندهای آموزشی سرعت عمل باورنکردنی خواهید داشت.

به عنوان نکته پایانی ، قصد معرفی نرم افزار مدرسه همکلاسی را دارم که یک نرم افزار یکپارچه و جامع به جهت مدیریت و هوشمند سازی مدارس است. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت hamkelasi.co مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *