نرم افزار کلاس آنلاین آموزشگاه چیست و چه مزایایی دارد؟

نرم افزار کلاس آنلاین آموزشگاه چیست و چه مزایایی دارد؟

نرم افزار کلاس آنلاین آموزشگاه چیست؟

پس از شیوع بیماری اپیدمی و پاندمیک کرونا در سطح جهان، همه چیز مختل شد. از کسب و کار گرفته تا تمام مسائلی که مربوط به حضور انسان ها بوده است. آموزش، تدریس و کلاس های درسی نیز از این قاعده مستثنی نبود. اجتماع افراد به صورت حضوری در یک کلاس باعث بالا رفتن احتمال ابتلا به این بیماری خطرناک می‌شد. بشر در تمام طول تاریخ پر فراز و نشیبی که داشته است، خود را با شرایط و اتفاقات وفق داده و هماهنگ کرده است. در اینجا نیز هوش بشری و پیشرفت تکنولوژی برای هماهنگ شدن با شرایط دست به کار شد. جمع شدن و بسته شدن بساط آموزش و تدریس غیر ممکن است و بشر را از پیشرفت و جامعه را از بهتر شدن دور می‌کند. پس چاره چیست؟ نرم افزار کلاس آنلاین آموزشگاه یکی از راه هایی است که می‌توان به وسیله آن با شرایط هماهنگ شد.

نرم افزار کلاس آنلاین آموزشگاه

آنلاین یاد بگیرید

در یکی از کتاب های پند آموز نوشته شده بود، فرصت ها در محدودیت ها به وجود می‌آید. طبق گفته پزشکان و متخصصان، دنیا دیگر به همان روال قبل از بیماری کووید 19 باز نخواهد گشت. اما همین اتفاق و شرایط ویژه باعث شد در مسئله آموزش ابعاد جدیدی کشف شود. با طراحی نرم افزار کلاس آنلاین آموزشگاه علاوه بر متوقف نشدن یادگیری، می‌توان به سلامت و ایمنی افراد نیز اطمینان داشت. این نرم افزار برای آموزشگاه های علمی و غیر علمی بسیار مفید و کاربردی است. یک باور غلط درباره کلاس های آنلاین وجود دارد، این است که به تصور تشکیل یک گروه تلگرامی و واتساپی و گذاشتن مطالب آموزشی در آن یک کلاس آنلاین تشکیل داد هایم. در صورتی که اینگونه نیست. کلاس آنلاین به معنای داشتن یک فضای اختصاصی توسط یک نرم افزار است که در آن به صورت مستقیم با استاد و مربی مربوط در ارتباط خواهید بود و همان مزیت های یک کلاس واقعی را خواهد داشت.

برخی از مزایای نرم افزار کلاس آنلاین

نرم افزار کلاس آنلاین آموزشگاه مزایای بسیار کاربردی دارد که به دلیل وجود همین مزایا در اکثر آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال می‌توان به این مزایا اشاره کرد:

  • صرفه جویی در زمان
  • صرفه جویی در هزینه های آموزشی
  • امکان ثبت و ضبط کلاس برای بررسی مجدد
  • عدم وجود محدودیت مکانی و محدودیت شرکت کننده
  • وجود امکاناتی مثل تقسیم کلاس ها، استفاده از میکروفون و دوربین
  • ایجاد تمرکز بالا و افزایش سطح یادگیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *