بهترین سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه چه ویژگی‌هایی دارد؟

سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه دمان یکی از جدیدترین و کامل ترین نرم افزار های اتوماسیون آموزشگاه به حساب می آید. این سیستم ثبت نام از نظر زمان استفاده هیچ گونه محدودیتی ندارد. همچنین تعداد زیادی از کاربران می توانند همزمان از سیستم ثبت نام آنلاین استفاده کنند. سیستم ثبت نام آنلاین در تمامی آموزشگاه ها قابل استفاده می باشد.

سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه امکانات مورد نیاز آموزشگاه دمان را تک به تک در نهایت به صورت یک مجموعه یکپارچه در اختیار کاربران قرار داده است. همه زیرسیستم های سیستم ثبت نام آنلاین می توانند به صورت یکپارچه کار کنند و به تبادل اطلاعات بپردازند. سیستم ثبت نام آنلاین سبب افزایش ارتباط موثر کاربران و مخاطبان آموزشگاه رشده است. استفاده از این سیستم سبب هوشمندسازی آموزشگاه می شود. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی آموزشگاه های هوشمند بیشتر مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه

معرفی ویژگی های بهترین سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه

سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه دمان کیفیت نظارت آموزشگاه را افزایش داده است. سیستم ثبت نام آنلاین این آموزشگاه از سرعت پردازش و سرویس دهی بسیار بالایی برخوردار می باشد. از طرفی استفاده از سیستم ثبت نام آنلاین سبب ترویج فرهنگ سازی استفاده مفید و موثر از اینترنت می‌شود. سیستم ثبت نام آنلاین با بهره گیری از زیرسیستم های یکپارچه تمامی نیاز کاربران را برطرف ساخته است. به جرات می توان گفت استفاده از سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه دمان یک راهکار مدیریتی و اطلاع رسانی پیشرفته به شمار می آید.

کاربران از طریق سیستم ثبت نام آنلاین می توانند کارهای خود را در هر زمان و هر مکانی که هستند انجام دهند. به عبارتی سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه دمان امکان مدیریت و نظارت بر تمام امور آموزشگاه را به صورت غیرحضوری فراهم کرده است. مدیریت آموزشگاه از طریق این سیستم بسیار راحت و آسان شده است. دانش آموزان از طریق سیستم ثبت نام آنلاین می توانند از جدیدترین اطلاعات مطلع شوند. سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه با بهره گیری از تکنیک های نرم افزاری و الگوریتم های رمزنگاری پیشرفته محیط امنی را برای کاربران فراهم کرده است. امکان دسترسی به زیرسیستم های سیستم ثبت نام آنلاین برای کاربران وجود دارد. یکی از زیرسیستم های سیستم ثبت نام آنلاین زیرسیستم امور مالی است. کاربران می توانند با مراجعه به زیرسیستم امور مالی پرداخت آنلاین داشته باشند. بنابراین کاربران بدون اتلاف وقت و انرژی می توانند تمام کارهای خود را انجام دهند. این سیستم ثبت نام آنلاین از جدیدترین فناوری روز دنیا بهره برده است.

همچنین سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه ، قابلیت استفاده در مدارس با امکان سفارشی سازی با محیط و عوامل مدرسه را دارد. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار پیش ثبت نام اینترنتی مدارس کلیک نمایید.

بهترین سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه

اکثر آموزشگاه ها برای ثبت نام فراگیران در دوره های آموزشی از شیوه های کاغذی و دستی استفاده می کنند بسیار شیوه ی زمانبر و پر خطایی می باشد. یکی از راهکارهای نوین برای الکترونیکی کردن این فرایندها، استفاده از سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه می باشد که امکانات بسیار مناسبی را در اختیار مدیران آموزشگاه و موسسات علمی، آموزشی و هنری قرار می دهد.
پیش ثبت نام آنلاین آموزشگاه ها راهکار مناسبی برای موسسات ممتازی است که متقاضیان ثبت نام در آن ها بایست به دقت انتخاب شده و تنها پس از پالایش و گذر از مراحل مشخص اجازه ثبت نام در آن آموزشگاه را خواهند داشت.
استفاده از این امکان ضمن صرفه جویی در زمان فراگیران و اولیا، باعث مدیریت بهتر بر روند ثبت نامی ها می شود و امکان گزارش گیری های متعدد تفصیلی و آماری از وضعیت ثبت نامی ها، امکان چاپ کارت ورود به جلسه توسط فراگیران، امکان چاپ رسید ثبت نام آنلاین و ده ها مزیت کم نظیر دیگر فراهم می نماید.
در سیستم پیش ثبت نام آنلاین ویژه آموزشگاه ها، مدیران موسسات و آموزشگاه ها می توانند حین ایجاد یک فرم پیش ثبت نام جدید، برخی از فیلدهای پرکاربرد را به صورت دلخواه تعیین نمایند، بدین ترتیب که مشخص نمایند این فیلدها در فرم پیش ثبت نام برای دریافت اطلاعات از فراگیران وجود داشته باشد یا خیر و همچنین در صورت وجود، آیا پر کردن آن ها توسط فراگیران یا ولی آنها الزامی است یا خیر؟
زیر سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه سامانه دمِان یکی از کامل ترین سیستم های ثبت نام آنلاین آموزشگاه محسوب می شود که از امکانات بسیار زیادی برخوردار می باشد. از ویژگی خاص این زیرسیستم می توان به استفاده آن در تمامی آموزشگاه های زبان، موسیقی و هنری، فنی و حرفه ای، آزاد و کنکور، آموزشگاه های قرآنی و سایر اشاره نمود.

برخی از امکانات ثبت نام آنلاین آموزشگاه

  • امکان یکپارچگی با سایر زیر سیستم
  • امکان چاپ خروجی پیش ثبت نامی ها
  • ارسال پیام کوتاه به فراگیران
  • امکان چاپ کارت های ورود به جلسات
  • امکان چاپ رسید پیش ثبت نام
  • و …

 اگر می‌خواهید آموزشگاه خود را به یک سیستم اتوماسیون مجهز کنید می‌توانید همین حالا از مشاوره رایگان دمان استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *