۷ دلیل انتخاب سامانه آموزشگاهی دمان

سامانه آموزشگاهی دمان ، یک نرم افزار یکپارچه مدیریت آموزشگاه قدرتمند و منسجم جهت هوشمندسازی کامل آموزشگاه ها می باشد که تقریبا تمامی جنبه های مربوط به فرآیند هوشمندسازی را به صورت یکجا گرد آورده و به بهترین و ساده ترین شکل ممکن در اختیار مدیران و مسئولین موسسات قرار داده است.
نرم افزار مدیریت آموزشگاه دمان جنبه های مختلف یک سامانه یکپارچه مدیریت آموزشگاهی را مدنظر قرار داده و امکانات متعدد و متنوعی را برای کاربران آموزشگاه فراهم کرده است. از سیستم مدیریت پورتال آموزشگاه (وب سایت آموزشگاه) نرم افزار مدیریت آموزشگاه در ساده ترین سطح گرفته تا برگزاری آزمون های آنلاین با قابلیت های پیشرفته و منحصر به فرد که در هیچ یک از سیستم های مشابه نظیری برای آن نمی توان یافت.

سامانه اموزشگاهی دمان به آموزشگاه ها و موسسات آموزشی در بهینه‌کردن بهره‌وری به منظور افزایش کارآیی در سیستم های آموزشی یاری می‌رساند. در طول چندین سال تحقیق و پژوهش و تولید، بر روی نیازمندی‌های مراکز آموزشی و علمی متمرکز شده‌ و به این ترتیب با ارایه راهکارهای خلاق و نوآورانه، در راستای طراحی و ایجاد سیستم های نرم افزاری، پاسخگوی مشکلات موسسات آموزشی است.
راهکار های ما شامل مدیریت امور داخلی ، مدیریت امور مالی و آموزشی، اطلاع رسانی، امور ارزشیابی و برگزاری آزمون های آنلاین است.

سامانه آموزشگاهی دمان

۷ دلیل انتخاب سامانه آموزشگاهی دمان

  • کامل ترین سامانه آموزشگاهی مدیریتی

سامانه آموزشگاهی دمان حقیقتاً در نوع خود کامل ترین و قدرتمندترین نرم افزار مدیریت آموزشگاهی در کشور می باشد، این ادعای بزرگی است اما با یک بررسی دقیق و کارشناسی متوجه خواهید شد که اشتباه نکرده اید. با استفاده از سامانه دمان بخشی با قی نخواهد ماند که نتوانید مدیریت کنید.

  • یکپارچگی کامل در تمام سامانه و زیرسیستم های سامانه

از بزرگترین مزایای سامانه آموزشگاهی دمان گردآوری تمامی امکانات مورد نیاز آموزشگاه ها در قالب یک سیستم یکپارچه و منسجم می باشد که مدیریت جریان داده را در آموزشگاه ها به بهترین نحو میسر گردانیده است.

  • قابلیت کاربری تحت وب

برای استفاده از سامانه آموزشگاهی دمان به تنها چیزی که نیاز خواهید داشت، یک مرورگر وب و دسترسی به شبکه اینترنت است.

  • کاربری آسان

واسط کاربری ساده و زیبای سامانه آموزشگاهی دمان ، کلیه امکانات بی شمار نرم افزار را به سادگی و با فرم بصری شکیل در اختیارتان قرار می دهد.

  • استفاده از فناوری های روز دنیا

در کد نویسی نرم افزار آموزشگاه دمان از جدیدترین ابزار و فناوری های توسعه نرم افزارهای تحت وب استفاده شده است تا سرعت و امنیت را در کنار کارایی به شما هدیه نماید.

  • خدمات آموزشی و پشتیبانی نوین

پشتیبانی بی نظیر فنی نرم افزار آموزشگاه دمان در تمام طول سال در کنار آموزش های حضوری و غیرحضوری و مستندات مکتوب سامانه آموزشگاهی دمان، کار با آن را برای شما ساده و لذت بخش خواهد نمود.

  • امنیت بالا در سامانه آموزشگاهی دمان

استفاده از الگوریتم های رمزنگاری پیشرفته که به شما اطمینان کامل از امنیت داده هایتان می دهد.

 

در کنار سامانه اموزشگاهی دمان ، نرم افزار مدیریت مدرسه همکلاسی به عنوان یک سامانه جامع و یکپارچه از محصولات تیم فنی شرکت راهبرد رایانه رستاک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *