به دلیل ضرورت آمادگی برای ورود به آزمون سراسری و کنکور، استفاده از نرم ‌افزار آموزشگاه های علمی و کنکور برای واحدهای آموزشی خاص اهمیت فوق العاده بالایی دارد. همانطور که می دانید آموزشگاه های علمی، بازآموزی  و آماده شدن برای شرکت در کنکور در تمام رشته های مختلف، هم در طول سال تحصیلی و هم در ایام تابستان، دانش آموزان زیادی را پذیرش می کنند. ممکن است بیش از صد نفر از خدمات مختلف این آموزشگاه ها استفاده کنند. نه تنها آموزش های درسی، بلکه خدمات مشاوره و برنامه ریزی درسی در رشته های مختلف به علاوه انتخاب رشته در زمان پس از کنکور، خدماتی هستند که مدیریت آنها به نحو احسن از طریق نرم ‌افزار آموزشگاه های علمی و کنکور به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

نرم افزار آموزشگاه های علمی و کنکور دمان یک راهکار ویژه جهت نظارت و مدیریت بر تمام امور داخلی ، اطلاع رسانی، ثبت نام دانش آموزان و امور آموزشی آموزشگاه است که امکانات بسیار کاملی را در قالب یک سامانه نرم افزاری یکپارچه در اختیار مدیران قرار می دهد.

نرم افزار آموزشگاه های علمی و کنکور

 امکانات نرم افزار آموزشگاه های علمی و کنکور

نرم ‌افزار آموزشگاه های علمی و کنکور به گونه ای طراحی می شود که بخش های مربوط به برنامه ریزی آموزشی، همکاری با اساتید برتر، برنامه ریزی برای کلاس های درسی یا کلاس های کنکور و همچنین بخش های مربوط به امور مالی و حقوق و دستمزد به سادگی و با نظم و انضباط بیشتری انجام شود.

فعالیت هایی که در آموزشگاه های علمی آزاد، بازآموزی و آمادگی برای کنکور انجام می شوند بسیار متنوع هستند؛ این فعالیت های آموزشی برای پایه های دوره اول دبیرستان و دوره دوم دبیرستان ارائه می شوند. مشاوره تحصیلی برای تمام مقاطع نیز در این موسسات ارائه می گردند؛ بنابراین نرم‌ افزار آموزشگاه های علمی و کنکور با قابلیت های پیشرفته تمام این موارد را تحت پوشش خود قرار می دهد.

از دیدگاه دیگر، پرداختن به امور مالی موسسه به گونه‌ای که بخش حقوق و دستمزد کارکنان را در بر داشته باشد و همچنین یک سیستم قوی را ارائه دهد تا دانش آموزان بتوانند شهریه خود را به صورت غیر حضوری پرداخت کنند از اهمیت زیادی برخوردار است. نرم‌ افزار آموزشگاه های علمی و کنکور ، یک محیط ساده و کاربر پسند را ارائه داده است تا مسائل شهریه و سایر امور حسابداری و مالی با سهولت بیشتری مورد کنترل و نظارت مدیریت قرار داشته باشد.

امکانات نرم افزار آموزشگاه های علمی و کنکور

 مزایای نصب نرم افزار آموزشگاه های علمی و کنکور

  • پشتیبانی از تمام زیرساخت ‌های آموزشی مالی و مدیریتی

  • قابلیت سفارشی سازی نرم افزار آموزشگاه های علمی و کنکور متناسب با نیاز یک واحد آموزشگاهی خاص

  • قابلیت اجرا بر بستر سامانه های مدیریتی، نرم افزارهای امور مالی و سامانه مدیریت مدارس

  • قابلیت اجرا برای تمام آموزشگاه های درسی و باز آموزیو قابلیت مدیریت برنامه ریزی آموزشی

  • قابلیت اجرا برای تمام پایه های تحصیلی در نرم افزار آموزشگاه های علمی و کنکور

  • دسترسی ساده به قسمت های مختلف مدیریتی و تهیه گزارش های دوره ای

  • و امکانات بسیاری که این نرم افزار ویژه آموزشگاه های علمی و کنکور در اختیار مدیران قرار می دهد…

 

بسته پیشنهادی ویژه مدیریت آموزشگاه های علمی

نرم افزار آموزشگاه های علمی و کنکور

سایر بسته های پیشنهادی

بسته پیشنهادی ویژه آموزشگاه های موسیقی و هنری

بسته پیشنهادی ویژه آموزشگاه های فنی و حرفه ای

بسته پیشنهادی ویژه آموزشگاه های زبان های خارجی

جهت مشاهده دمو پنل مدیریت سامانه دمان  اینجا را کلیک کنید