زیرسیستم مدیریت پیام سامانه دمان به عنوان کامل ترین نرم افزار اتوماسیون داخلی درون آموزشگاهی ، اختصاصا با درنظر گرفتن نیازهای آموزشگاه های مختلف جهت استفاده در محیط های آموزشی طراحی گردیده است.

با افزایش تقاضا از سوی مجتمع های آموزشی و موسسات علمی استفاده کننده از سامانه دمان، امکانی به این سامانه مدیریت آموزشگاه اضافه شد که به مدیران ، معلمین و سایر اعضای کادر آموزشی و اداری استفاده کننده از سامانه دمان این امکان را می دهد تا از طریق سامانه مدیریت پیام ها ، با یکدیگر در ارتباط مستقیم بوده و تماس رد و بدل نمایند.

این زیر سیستم امکان برقراری ارتباط سریع، آسان، موثر و بدون هزینه را میان کلیه اعضای آموزشگاه و موسسات فراهم می کند. مدیر می تواند از این سامانه جهت اطلاع رسانی، برقراری ارتباط با کادر آموزشی و اداری و یا سایر مدیران داخلی آموزشگاه استفاده نماید. اساتید می توانند از سیستم مدیریت پیام ها به منظور تماس با فراگیران کلاس های خود یا حتی والدین آن ها استفاده نماید. فراگیران می توانند از این نرم افزار برای ارتباط با مدیران و اساتید خود و یا حتی سایر دوستانشان استفاده نمایند. والدین نیز برای تماس با اساتید و مدیران می توانند از این قابلیت ویژه سامانه دمان بهره گیرند.

با توجه به امکان ضمیمه کردن فایل به پیام، امکان بازارسال و پاسخ آنی تماس یا ارسال آن برای افراد مختلف ، این ویژگی در واقع سامانه دمان را به یک سیستم اتوماسیون داخلی قدرتمند برای مجتمع های آموزشی و فرهنگی و موسسات علمی که مایل به استفاده از یک نرم افزار مدیریتی و اتوماسیون کارامد داخلی هستند، تبدیل نموده و ضمن افزایش بهره وری و صرفه جویی در مصرف کاغذ و صرفه جویی در زمان، به مدیر امکان نظارت کامل بر پیام های مبادله شده در سیستم را می دهد. همچنین مدیر می تواند در صورت تمایل سطح دسترسی مدیریت پیام ها را در اختیار سایر کاربران معتمد خود نیز قرار دهد.

 

مدیریت پیام دمان

مدیریت پیام دمان

برخی ویژگی های زیر سیستم مدیریت پیام ها

امکان تبادل پیام و مکاتبات درون آموزشگاهی به صورت نامحدود بدون هیچ گونه هزینه جانبی
امکان نظارت مدیر بر کلیه پیام های ارسالی بین کاربران
امکان نگهداری سوابق تماس ها به صورت نامحدود
امکان ارسال پیام به صورت گروهی به گروه های از پیش تعریف شده
دسترسی از پیش تعریف شده هر کاربر به گروه های تماس مجاز
امکان استفاده توسط تمامی اعضا
امکان ارسال فایل همراه پبام
امکان پاسخ و باز ارسال پیام ها
یکپارچه با سایر بخش های سامانه

جهت مشاهده دمو پنل مدیریت پیام  اینجا را کلیک کنید.

همچنین زیرسیستم مدیریت پیام ها در نرم افزار مدیریت مدرسه همکلاسی موجود می باشد و قابل استفاده در مدارس می باشد. برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید اینجا کلیک نمایید.